WŁĄCZ RADIO EZG!

POSŁUCHAJ:

ezglogo2

 

Aktualnie nadajemy:

winamp mediap

real

A A A

Stowarzyszenie EZG

ezg stow

Stowarzyszenie EZG jest organizacją pozarządową powstałą w 2009 roku w celu integracji i aktywizacji społecznej środowisk lokalnych. Działamy na rzecz zwiększenia świadomego udziału obywateli i obywatelek w życiu społecznym, publicznym i kulturalnym miasta oraz regionu, podejmujemy i promujemy inicjatywy edukacyjne i artystyczne, w szczególności kształtujące postawy obywatelskie, propagujemy myśl równościową i przeciwdziałanie przemocy oraz dyskryminacji w odniesieniu do słabszych i mniejszości społecznych. 

Stowarzyszenie prowadzi zgierski portal EZG.INFO.PL oraz internetowe Radio EZG, służące także promocji celów statutowych organizacji.

Dołącz do nas! Czekamy na wszystkich, którym chce się chcieć! Wspólnie zmieniajmy na lepsze otaczającą nas rzeczywistość!

 

Stowarzyszenie EZG

95-100 Zgierz, ul. Długa 15

KRS: 0000350060, NIP: 732 213 86 18, REGON: 100845154

Nr konta bankowego: 52 2030 0045 1110 0000 0222 2700

Kontakt:

tel. Adrian Skoczylas (Prezes) - 792 449 332, Łukasz Cezary Adamski (Sekretarz) - 792 422 336

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

fanpage: www.facebook.com/StowarzyszenieEZG

 

Statut Stowarzyszenia (tekst jednolity z dn. 30 czerwca 2015 r.)

Deklaracja programowa 2010

 

Sprawozdanie merytoryczne z lat 2009-2014

Sprawozdanie merytoryczne z 2013 r.

 

Skład Zarządu w kadencji 2015-2017:

 

AdrianSkoczylas 9Adrian Skoczylas - Prezes

Student politologii na Uniwersytecie Łódzkim. Naukowo sięga do kwestii samorządu lokalnego, społeczeństwa obywatelskiego, partycypacji społecznej i systemów wyborczych. Na co dzień dziennikarz serwisu ezg.info.pl i Radia EZG. Autor i koordynator kilku projektów z dotacji krajowych i zagranicznych. W przeszłości Przewodniczący Koła Naukowego Politologów UŁ. Obecnie m. in. Sekretarz Rady Organizacji Pozarządowych Miasta Zgierza.

wiceprezes okupskaEmilia Okupska - Wiceprezeska

 

sekretarz adamskiŁukasz Cezary Adamski - Sekretarz 

Socjolog, dziennikarz i trener umiejętności psychospołecznych. Absolwent m.in. Ogólnopolskiej Szkoły Praw Człowieka, Szkoły Trenerów STOP w Warszawie czy szkoleń Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka. Posiada duże doświadczenie w pracy z organizacjami pozarządowymi, instytucjami oświatowymi, związkami zawodowymi, samorządami lokalnymi oraz w szkoleniach biznesowych. Autor wielu projektów o charakterze obywatelskim realizowanych przy współudziale środków europejskich. Interesuje się problemami mniejszości społecznych i kulturowych oraz szeroko rozumianą działalnością publiczną. W przeszłości miejski radny i opiekun Młodzieżowej Rady Miasta Zgierza. Dziś najczęściej można go spotkać „na mieście” z nieodłącznym mikrofonem i kamerą. 

skarbnik nykielMateusz Nykiel - Skarbnik

 

 

Komisja Rewizyjna Stowarzyszenia:

Jakub Szymański - Przewodniczący

Dorota Wilenczyc

Bartosz Frontczak

 

.