A A A

Wśród najciekawszych atrakcji turystycznych regionu zgłoszonych do akcji przez internautów znajdują się dwa obiekty ze Zgierza: Park linowy oraz Park Kulturowy Domy Tkaczy.

Mamy niezłą punktację i szanse na znalezienie się w pierwszej dziesiątce. Zapraszamy wszystkich zgierzan do udziału w zabawie. Głosujcie na Zgierz i nasze perły!

Park Kulturowy Domy Tkaczy w Zgierzu

Park Kulturowy Domy Tkaczy

 

Park linowy w Zgierzu

Park linowy

Plebiscyt Perły w Koronie odbywa się po raz trzeci. Dotychczas tryumfowały w nim zabytkowe budowle sprzed wieków - zamki, pałace, modrzewiowe kościoły. W tym roku głosujemy na perły pachnące nowością. Niektóre z nich pojawiły się przed rokiem lub dwoma laty, inne będziemy mogli podziwiać w sezonie 2010.

Propozycje obiektów - kandydatów na perły można było zgłaszać do 30 czerwca. Obecnie rozpoczęło się głosowanie na dziesiątkę najlepszych. Głosy można oddawać do 31 sierpnia.

Dla zwycięskich obiektów przewidziane są nagrody. Atrakcyjne nagrody czekają również na internautów, którzy na stronie plebiscytowej pozostawią nie tylko swoje głosy, ale także opinie i komentarze (koniecznie z adresem e-mail dopisanym w rubryce "dodaj komentarz").

Łódzkie Perły w Koronie 2010

Wejdź i zagłosuj

Nagrody dla Internautów

Dorota Jankiewicz
Rzecznik prasowy UMZ
.