A A A

W sobotę 19 listopada 2011 o godz. 15.00 w sali konferencyjnej przy ul. Rembowskiego 1 (Domy Tkaczy) odbędzie się spotkanie mieszkańców z władzami Zgierza na temat:  „Co się będzie działo w naszej gminie miejskiej Zgierz/ z naszą gminą miejską Zgierz?  Porozmawiajmy o budżecie…”.

W trakcie spotkania, w którym udział zapowiedziała p. Prezydent i jej najbliżsi współpracownicy,  wyjaśnione  zostaną zasady konstruowania gminnego budżetu, założenia budżetowe i plany na najbliższy rok oraz cele i kierunki działania do końca kadencji. Wszyscy mieszkańcy zainteresowani sprawami i rozwojem Zgierza, mogą wziąć udział w dyskusji, dotyczącej projektu uchwały budżetowej, która będzie podstawą gospodarki finansowej Zgierza w 2012 roku. 

Plan spotkania:

  1. Wyjaśnienie zasad konstruowania gminnego budżetu.
  2. Prezentacja założeń budżetowych i budżetu Zgierza na 2012 rok.
  3. Plany Władz Miasta na najbliższy rok.
  4. Podsumowanie dotychczasowej działalności p. Prezydent i przedstawienie najważniejszych celów oraz kierunków działania do końca kadencji.
  5. Dyskusja moderowana.
  6. Podsumowanie i zapowiedź kolejnych działań fundacji, budujących dialog mieszkańców i lokalnych władz.

 

Spotkanie realizowane jest przez Fundację „Twórczy, Aktywni” w ramach programu Super Samorząd i akcji „Masz głos, masz wybór”, których celem jest budowanie dialogu  i angażowanie mieszkańców.

 

Jolanta Podwysocka

Prezes Fundacji "Twórczy Aktywni" 

.