A A A

(na zdjęciu: Gwiazdka Zgierska 2010)

Już niedługo poczujemy klimat świąteczny, bo grudzień tuż-tuż. Co za tym idzie, mają miejsce przygotowania do Miejskiej Gwiazdki, która w Zgierzu odbędzie się po raz czwarty. O inicjatywie dla naszych czytelników opowiedział Naczelnik Wydziału Promocji UMZ Tomasz Zgierski.

 

Justyna Zielińska: Panie Naczelniku jak wyglądają przygotowania? Wiem, że szukacie teraz partnerów. Kogo konkretnie i do jakiej formy współpracy?

Tomasz Zgierski: Zgłaszać swoją chęć współpracy mogą wszyscy. Organizujemy Zgierskie Spotkanie Wigilijne 11 grudnia na Placu Jana Pawła II. I zapraszamy wszystkie organizacje, które chciałyby się włączyć w to wydarzenie. Prosimy o kontakt do Wydziału Promocji w Urzędzie Miasta Zgierza.

J.Z.: Z pewnością pomysły na tę akcję są. Czy ewentualnie coś można zasugerować zainteresowanym tematem?

T.Z.: Na pewno będzie wspólne kolędowanie, będzie choinka, będzie zagroda z reniferami, planujemy przygotować oczywiście poczęstunek wigilijny. I wszyscy, którzy mają jeszcze jakieś pomysły, mogą przyjść ze swoją propozycją.

J.Z.: Czyli rozumiem, że jesteście nadal otwarci na nowości, których dotychczas w programie nie ma?

T.Z.: Tak, jak najbardziej. Agenda jest jeszcze otwarta. Wszystko jest na etapie kształtowania, na etapie pomysłów. Jeszcze raz wszystkich zapraszam.

J.Z.: Dziękuję za rozmowę.

 

 

.