A A A


Naszemiasto.pl i Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Łódzkiego zapraszają do czwartej edycji regionalnego plebiscytu Perły w Koronie. Przez całe wakacje wybierać będziemy Waszymi głosami dziesięć perełek w kategorii turystyka aktywna. Na laureatów czekają perłowe certyfikaty, a na Czytelników – konkurs z nagrodami.

Pod hasłem Perły w Koronie naszemiasto.pl promuje regionalne atrakcje turystyczne. Tak jak w poprzednich latach, perłowe akcje prowadzone są równolegle w kilkunastu województwach. Przez całe wakacje.

Hasłem przewodnim tegorocznego głosowania jest turystyka aktywna. Kryją się pod nim zarówno miejsca (także trasy), jak i sposoby na aktywne spędzanie czasu wolnego. Nie zapominamy też o infrastrukturze służącej miłośnikom czynnego wypoczynku, rekreacji, a nawet sportu w wydaniu amatorskim. Wyboru kandydatów dokonała kapituła złożona z przedstawicieli ROTWŁ i redakcji naszemiasto.pl. 


(
fot. Jarosław Ziarek, naszemiasto.pl)
 
Wśród kandydatów ze Zgierza jest Stacja Nowa Gdynia.

Głosowanie w portalu naszemiasto.pl trwa od 4 lipca. Internauci, którzy na stronach plebiscytowych pozostawią nie tylko swoje głosy, ale także opinie i komentarze (koniecznie z adresem e-mail dopisanym w rubryce „dodaj komentarz”), mogą liczyć na atrakcyjne nagrody – docenimy najciekawsze wpisy.

Głosujemy, komentujemy i kibicujemy atrakcjom ziemi łódzkiej do 31 sierpnia. W Waszych rękach jest los perełek oraz certyfikaty sygnowane przez naszemiasto.pl i Regionalną Organizację Turystyczną Województwa Łódzkiego, patrona plebiscytu. Dziesięciu laureatów poznamy 1 września. Uroczyste uhonorowanie laureatów certyfikatami „Perła w Koronie Województwa Łódzkiego 2011” nastąpi podczas regionalnych obchodów Światowego Dnia Turystyki.

źródło: naszemiasto.pl 

 

.