A A A


Restauracja Tabasco i Redakcja Serwisu EZG.INFO.PL zapraszają wszystkich do wzięcia udziału w konkursie na NAJCIEKAWSZĄ KOMPOZYCJĘ SKŁADNIKÓW PIZZY.
 
Autor najbardziej wyszukanej kompozycji zostanie nagrodzony PIZZĄ XXL (55 cm) a pizza z proponowanymi składnikami pojawi się na stałe w ofercie Restauracji Tabasco!

 


REGULAMIN

 

Każdy uczestnik konkursu, przesyłając swoją propozycję, godzi się tym samym na wszystkie warunki poniższego regulaminu:

1.     Uczestnikiem konkursu może być każdy niezależnie od płci, wieku, miejsca zamieszkania.

2.     Każdy uczestnik może przesłać dowolną liczbę kompozycji.

3.     Termin nadsyłania kompozycji trwa do 20.04.2011 r. Propozycje prosimy wysyłać na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w tytule wpisując słowo „KONKURS”, a w treści listu swoje imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz proponowaną kompozycję składników pizzy. Nie trzeba uwzględniać składników takich jak: ciasto, sos, ser, oregano. Należy natomiast uwzględnić składniki takie jak: podwójne ciasto, podwójny ser, itd.

4.     Zwycięska kompozycja zostanie wyłoniona i ogłoszona w ciągu 7 dni od daty zakończenia konkursu (czyli do 27.04.2011 r.) na stronach www.ezg.info.pl oraz www.tabasco-zgierz.eu, a jej autor zostanie poinformowany drogą elektroniczną oraz telefonicznie.

5.     Autor zwycięskiej kompozycji będzie mógł odebrać nagrodę w postaci pizzy XXL (55 cm) z dowolnymi składnikami (do 5 składników), opcjonalnie ze składnikami z konkursowej kompozycji plus wybrany napój. Nagrodę będzie mógł odebrać na miejscu, w Restauracji Tabasco w terminie do 30 dni od ogłoszenia zwycięzcy, a zwycięska kompozycja zostanie dodana do oferty Restauracji Tabasco w ciągu 30 dni od ogłoszenia zwycięzcy.

6.     Dane osobowe uczestników oraz telefon kontaktowy mogą zostać użyte przez organizatorów tylko na potrzeby konkursu „STWÓRZ NAJCIEKAWSZĄ KOMPOZYCJĘ SKŁADNIKÓW PIZZY”, a każdy uczestnik konkursu biorąc w nim udział dobrowolnie zgadza się na przetworzenie i przechowywanie na czas trwania konkursu swoich danych osobowych przez organizatorów.

 

.