A A A

altana psoni

Koło Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Zgierzu po raz kolejny zakwalifikowało się jako jeden z kandydatów z regionu do głosowania w projekcie „TESCO – Decydujesz, pomagamy” ze swoim pomysłem na piknik integracyjny. Pomóc można poprzez robienie zakupów w Tesco i wrzucanie żetonów do jednej z trzech urn stojących w sklepie.

Na czym to polega?
- robisz zakupy w TESCO (za dowolną kwotę),
- dostajesz żeton,
- wrzucasz żeton do jednej z trzech urn stojących w sklepie (najprawdopodobniej obok wejścia lub w okolicach kas) – oczywiście do naszej urny, czyli tej z opisem naszego projektu, opatrzonego pełną nazwą Stowarzyszenia (Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Zgierzu).

- W ubiegłym roku walczyliśmy o dofinansowanie drewnianej altany, która już stoi w ogrodzie naszego Centrum Rehabilitacyjno-Szkoleniowego - mówią członkowie PSONI w Zgierzu. - Tym razem pragniemy wejść w bardziej bezpośredni kontakt ze społecznością lokalną, łącząc to z integracją i prezentacją naszych uczestników, a także promocją zdrowia i aktywnego stylu życia, a także poszerzaniem świadomości na temat zaburzeń rozwoju. W tym celu zorganizujemy piknik integracyjny dla wszystkich zainteresowanych, podczas którego będzie między innymi możliwość konsultacji ze specjalistami w dziedzinie zdrowia, również w zakresie niepełnosprawności intelektualnej i wczesnego wspomagania.

Serdecznie zapraszamy do głosowania oraz prosimy o propagowanie akcji wśród swoich znajomych, a także udostępnianie tego postu. Głosować można do 4 kwietnia 
w następujących sklepach:
• Tesco Zgierz Popiełuszki 6
• Tesco Aleksandrów Łódzki Południowa 1/3
• Tesco Zgierz Długa 44\46
• Tesco Stryków Targowa 1
• Tesco Poddębice Łęczycka 17/19
• Tesco Zgierz Łódzka 77\79
• Tesco Ozorków Wyszyńskiego 30

.