WŁĄCZ RADIO EZG!

POSŁUCHAJ:

ezglogo2

 

Aktualnie nadajemy:

winamp mediap

real

A A A


Po raz siódmy Młodzieżowy Dom Kultury w Zgierzu organizuje Galę Kameleona, podczas której Kapituła Kameleona w składzie: Agata Drewnicz-Kaczmarek, Grzegorz Leśniewicz, Małgorzata Markowska, ks. Marcin Undas, Arkadiusz Walczak, Jadwiga Wlaźlińska podejmie decyzję komu zostaną wręczone statuetki i wyróżnienia nagradzające firmy, instytucje i osoby wspierające rozwój kultury w naszym regionie w 2010 r. Nominacje przyznawane są raz w roku w poszczególnych kategoriach za działalność w roku poprzednim. W tym roku Gala Kameleona odbędzie się 8 kwietnia o godz. 15.00. 

 

W kategorii MEDIA nominację otrzymali:

Ilustrowany Tygodnik Zgierski, Lokalny Punkt Informacyjny Eurodesk Polska,  EZG.INFO.PL, MiastoDzieci.pl, Czasdzieci.pl, WirtualnyZgierz.pl, Miasto.zgierz.pl, Telewizja Polska oddział w Łodzi, Stowarzyszenie Telewizji Kablowej Centrum, Radio Łódź, Dziennik Łódzki.

 

W kategorii SPONSOR ROKU nominację otrzymali:

Drogerie Rossmann, Bank BGŻ S.A. Oddział w Zgierzu, Zgierskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Markab, A1 Art. Papiernicze w Zgierzu – Jarosław Wojtczak, Społeczna Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Zarządzania w Łodzi, FruFitnes, Bank Spółdzielczy w Zgierzu, Lokalny Punkt Eurodesku w zgierzu, BIM Gastronomia: Bar Express&Bar Myśliwski, Dynamo Łódź, Rynek Hurtowy Zjazdowa w Łodzi, Sklep muzyczny AbagMusic oraz Artystyczna Pracownia Lutnicza „Energy” w Łodzi, Exar Electronix – Producent Elektronicznych Efektów Gitarowych w Ostrołęce, Tomtex – Firma Poligraficzna w Zgierzu, Webie Michał Kowalski w Łodzi, Urząd Miasta Zgierza, Starostwo Powiatowe w Zgierzu, Zator – pokrowce rowerowe, Agencja Artystyczna Art.Studio – Przemysław Janicki w Zgierzu, Silver Print – drukarnia, Magazyn Muzyków i Realizatorów Estrada i Studio, Sklep Muzyczny Max Music, Wydawnictwo Family Cup, Katarzyna Galant – Matusiak – Bestseller Retail Poland, Sklep Leyla, Małgorzata Zięba, Stowarzyszenie Kameleon, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zgierzu, Stacja Nowa Gdynia w Zgierzu.

 

W kategorii DZIAŁALNOŚĆ NA RZECZ SPOŁECZNOŚCI LOKALNEJ nominację otrzymali:

Bernard Zboiński, Jakub Pyrzanowski, Piotr Majewski, Dariusz Zawadzki, Stowarzyszenie Kameleon, ks. dr Andrzej Blewiński , Damian Jagielski, Paweł Kacprzak, Miejsko – Powiatowa Biblioteka Publiczna im. B. Prusa w Zgierzu,  Dom Dziennego Pobytu w Zgierzu, Teatr Fen-x.

 

W kategorii SZCZEGÓLNE OSIĄGNIĘCIA ARTYSTYCZNE:

Katarzyna Zuzanna Krakowiak, Monika Sikora, Krzysztof Kociszewski, Zespół „Yankel Band”, Sławomir Stopczyk, Zespoły Wokalne – działające przy Młodzieżowym Domu Kultury w Zgierzu, Sylwia Wach – Walkiewicz, Małgorzata Bielińska, Zespół Wokalny „Cantabile”, Justyna Lichwała, Michał Grzelak, Eliot Beker, Anna Arent, Filip Garbacz.

 

Wszystkim nominowanym gratulujemy! 

.