A A A

5-7 sierpnia w Zgierzu oraz 17-19 sierpnia w Aleksandrowie Łódzkim kobiety w wieku 40-75 lat będą mogły wykonać badanie w mammobusie. Na badania obowiązuje wcześniejsza rejestracja.

mammografia zgierz

LUX MED Diagnostyka zaprasza panie w dwóch grupach wiekowych nabezpłatne badania mammograficzne w mammobusie, które odbędą się w:

  • Zgierz: 5-7 sierpnia przy Urzędzie Miasta - na parkingu na Placu Jana Pawła II
  • Aleksandrów Łódzki: 17-19 sierpnia na parkingu przy Urzędzie Miasta - ul. Kościuszki 2

Bezpłatna mammografia dla pań w wieku:

  • 50-69 lat 
    Badanie w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi jest bezpłatne, refundowane kobietom co 2 lata przez Narodowy Fundusz Zdrowia (lub co 12 miesięcy dla kobiet, które w ramach realizacji Programu otrzymały odpowiednie pisemne wskazanie). Nie jest wymagane skierowanie lekarskie. 
  • 40-49 oraz 70-75 lat 
    Badania wykonywane są w ramach Projektu „Poprawa dostępności i jakości usług medycznych w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi” współfinansowanego z funduszy EOG i Norweskiego Mechanizmu Finansowego. 
    Wymagane jest skierowanie lekarskie od lekarza dowolnej specjalizacji. Więcej informacji o badaniach oraz wzór skierowania na stronie: www.fundusze.mammo.pl

Na badania w ramach obu programów prosimy o wcześniejszą rejestrację pod nr tel. 58 666 2 444. Call Center czynne jest 7 dni w tygodniu.

Szczegółowe informacje

 

.