A A A

Zgierz ma nowego skarbnika - funkcję tę objęła Małgorzata Błaszczyk, wcześniej naczelniczka Wydziału Finansowo-Budżetowego. Zastąpiła tym samym Roberta Zwierzyńskiego, który skarbnikiem miasta był od blisko 2 lat.

umz

Małgorzata Błaszczyk z Urzędem Miasta Zgierza związana jest 25 lat. Po drodze pracowała na wszystkich urzędowych szczeblach związanych z miejskimi finansami. Ostatnio była zastępczynią skarbnika miasta.

Radni i radne pozytywnie odnieśli się do nowej skarbniczki na majowej sesji. - Nie było lepszego wyboru - przyznała radna Beata Świątczak. - Cieszę się, że Skarbnikiem będzie pracownik Urzędu, który finanse Miasta zna od podszewki - dodała.

Dobrze o współpracy z Błaszczyk wypowiedział się też Robert Zwierzyński. - Dzięki owocnej współpracy z urzędnikami i władzami miasta, udało się wyprowadzić budżet miasta "na prostą". Dziękuję zwłaszcza pionowi finansowemu i pani Małgorzacie Błaszczyk. Była dla mnie ogromnym wsparciem - mówił odchodzący skarbnik podczas sesji. - Jest to osoba, której można zaufać i powierzyć funkcję Skarbnika Miasta - dodał.

.