A A A

W ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich w kilku miastach regionu łódzkiego odbędą się gry miejskie dotyczące projektów unijnych realizowanych w naszym województwie. Zgierzanie będą mogli zagrać "Szlakiem nici i kądzieli" 7 maja w Parku Kulturowym Miasto Tkaczy.

dniotwarte funduszyeuropejskich

Gra miejska w Zgierzu odbędzie się w godzinach 16.00-19.00. Rejestracja rozpocznie się od godz. 15.00. Wydarzenia "Łódzkie gra w Fundusze" realizowane są z ramienia Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi. Gry miejskie odbędą się także w Uniejowie, Łowiczu, Bełchatowie i Łodzi.

Udział w grze jest bezpłatny i może w niej uczestniczyć każdy, kto ukończył 13. rok życia. Maksymalnie w jednej grze może wziąć udział 60 osób, które podzielone zostaną na 4-osobowe zespoły. Głównym celem gry jest zapoznanie uczestników z projektami dofinansowanymi z Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej oraz poszerzenie wiedzy uczestników na temat kultury i nauki. Gracze poprzez udział w grze mają szansę na wygranie atrakcyjnych nagród w postaci tabletów!

.