A A A

W ramach cyklicznych wykładów organizowanych przez ZU3W w miniony piątek odbyła się prelekcja na temat „Muzykoterapia komórkowa - terapia kamertonem”, którą poprowadziła Alicja Krzemińska-Beker ze Stowarzyszenia Bioenergoterapeutów „Mazowsze” Łódź.

krzeminskabeker

Terapia kamertonami to metoda pracy z dźwiękiem (częstotliwością) przywracająca zdrowie psychiczne i fizyczne falami dźwiękowymi kamertonów dobranymi odpowiednio do chorych narządów i schorzeń. Kamertony został więc dostosowane do celów terapeutycznych. Zasada działania, to dostrojenie chorych komórek ciała i organów wewnętrznych do ich naukowo odkrytych częstotliwości zdrowia podanych w odpowiednich kamertonach.

Wykorzystująca naturalną falę dźwiękową Muzykoterapia dogłębna – komórkowa, jest skuteczną metodą zwalczania nawet najcięższych chorób. Opiera się na technikach, które powstały na podstawie badań nad dźwiękiem. Badania naukowe udowodniły, że organy wewnętrzne człowieka jak również centra energii posiadają swoje własne częstotliwości zdrowia i wystarczy być do nich dostrojonym, by być zdrowym. Brak harmonii, dostrojenia oznacza chorobę.

Rozmowa z Alicją Krzemińską-Beker dla Radia EZG:

(6:21)

Muzykoterapia komórkowa daje możliwość uwolnienia się od około 250 różnych schorzeń, dodatkowo przynosi spokój wewnętrzy i radość. Na spotkaniu uczestnicy usłyszeli dźwięki różnych kamertonów oraz poczuli ich wibrację.   

.