A A A(na zdjęciu: Justyna Zielińska, Łukasz Cezary Adamski;
fot. Piotr Tołłoczko)

Pierwsze urodziny ezg.info.pl za nami. Sobotni wieczór w Pubie „Piwnica” zgromadził duże grono przyjaciół i sympatyków serwisu, ale również i przypadkowych osób, które dzięki temu spotkaniu dowiedziały się kim jesteśmy.

Planowany na 19.00 start odbył się ostatecznie godzinę później. W wypełnionej po brzegi sali pubu oficjalne otwarcie rozpoczęliśmy o 20. Wśród gości był poseł Artur Dunin i współpracująca z nami redaktor naczelna ITZ, Agata Drewnicz-Kaczmarek. Po kilku słowach wstępu, opowieści o początkach ze stycznia 2010 roku, przedstawieniu redakcyjnego składu, odpaliliśmy świece na torcie i otworzyliśmy szampany. Po konsumpcji rozpoczęła się część artystyczna, którą świetnie poprowadzili Cj Reign oraz Dj Pr0t0n. Muzyka rozbrzmiewająca z głośników porwała na parkiet naszych gości, którzy z przyjemnością bawili się przy rock’n’rollach oraz największych hitach z lat 80. i 90.

Redakcja ezg.info.pl postanowiła również sprawdzić wiedzę bawiących się gości i przeprowadziła konkurs z wiedzy na temat serwisu. Wzięła w nim udział piątka chętnych, którzy przyznali się do tego, że nie koniecznie są stałymi czytelnikami ezg.info.pl. Mimo to wykazali się naprawdę niezłą wiedzą. Wszyscy otrzymali na pamiątkę redakcyjne teczki oraz ołówki, zaś najlepszym wręczyliśmy torby z projektu sobótkowego.

Sobota na długo zapisze się w naszej pamięci. Mamy nadzieję, że wszyscy bawiący się w naszym gronie będą teraz częściej zaglądać na naszą stronę. A w związku z urodzinami i podsumowaniami, jakie się robi najczęściej w momentach takich jak te, przychodzi nam do głowy tekst zespołu Indios Bravos „Czas spełnienia”: „a ja nie chciałbym tak po prostu przeminąć…”

My też nie chcemy, dlatego nadal będziemy dla Was działać i pisać. A póki co zapraszamy do naszej Galerii - tam fotorelacja z urodzin.

Justyna Zielińska
Adrian Skoczylas

.