A A A
 

Redakcja Serwisu bardzo gorąco zaprasza wszystkich swoich Przyjaciół oraz Czytelników, a także Tych, którzy po prostu lubią dobrą zabawę w fajnym towarzystwie na swoje pierwsze urodziny, które odbędą się już 15 stycznia o godz. 19.00 w Pubie "Piwnica" przy Starym Rynku. Wstęp wolny!

 

Co przygotowaliśmy w programie imprezy? Na początek urodzinowy tort oraz szampan. W dalszej części urodzin wszyscy będą mogli wziąć udział w specjalnie przygotowanych konkursach z nagrodami. A później - "tańce, hulanki i swawole", jak na dobrą imprezę przystało. Przygrywać nam będą dwaj DJ-e: Pr0t0n (Filip Bajak) oraz CJ Reign (Maciej Falkowski), którzy choć na co dzień zajmują się nieco inną muzyką, o czym niżej, to na naszych urodzinach uraczą nas kompilacją utworów zarówno lat 60. czy 70., jak i współczesnych.

 

:: Pr0t0n ::

Rocznik 81. Należy do kolektywu dj'skiego "Urban Impulz Rec.", skupiającego poza nim takich artystów jak Martino B., Cj Reign, Sebastian W., oraz Local Hero. Komponowaniem muzyki zajmuje się od czasów Chaos Music Composera na Atari 65 XE. Próbował wielu gatunków muzycznych, od psychedelic trance po downtempo, aż zatrzymał się na przystanku house-garage, m. in. za sprawą utworu "Re-Rewind" Artful Dodgera, a także składanki "Ride The Underground" zmiksowanej przez guru house'n'garage-Granta Nelsona.

Pierwsze publiczne "wyjście spod kamienia" miało miejsce na falach Radia Łódź, w kultowej dla łódzkich klubowiczów audycji "Nocny trans". Ma na swoim koncie nagrodę publiczności w pierwszej i nagrodę jury w drugiej edycji konkursu dla producentów muzyki elektronicznej Made In Poland, organizowanego przez formację Sonic Trip. Jego utwór "United in one" znalazł się na kompilacji "1st Selection of Made In Poland" wydanej przez Sony Music Entertainment. Pr0t0n ma na swoim koncie remixy wielu artystów m. in.: angielskiej formacji Dreem Teem, Destiny's Child, Eda Jamesa, Jam & Face'a, Summet czy ostatnio Matta Kovalsky'ego.

Od ponad roku, w każdy wtorek po 21:00 pr0t0na można usłyszeć (muzycznie i głosowo na falach rozgłośni internetowej Urban Impulz Radio w autorskiej audycji "My way/Po mojemu".

 

:: CJ Reign ::

Przygodę z muzyką zaczynał na trackerze, mając 15 lat. Produkuje obecnie szeroko pojęty UK Garage, siegając czasem do House’u czy Breakbeatu. W swojej podróży po muzycznych gatunkach zahaczał nie tylko o garage czy house, próbował swoich sił także w techno, psychedelic trance, czy nawet trip hop/hip hop. Ostatnio powraca do chill outu, nie rezygnując jednak z ukochanych garażowych rytmów.

Na dzień dzisiejszy ma na koncie dwie wspólne epki z Pr0t0nem (European Vibes Vol.1 [2005] oraz European Vibes Vol.2 [2006] Final Cutt Rec), jeden white label z trzema innymi artystami ze sceny UK garage wydany w 2005, sygnowany jako Limited Remixes, a w 2007 roku wspólnie z Martino.B (Base Club) trzy EPki w klimatach Speed Garage/Bassline House. Od 2008 roku Urban Impulz rozszerza się o trzech kolejnych djów i producentów: Pr0t0na, Sebastiana W oraz Local Hero. Z tym ostatnim uruchomił kolejny projekt muzyczny skupiający się bardziej na muzyce określanej IDM/noisecore/breakcore, będącej wypadkową mocnych gitar, niespodziewanych wysoce energetycznych połamanych rytmów, z ambientowymi tłami oraz całą masą dziwnych brzmień. W 2009 roku kolejnym krokiem było wypuszczenie kilku EPek w wersji mp3 (m. in. Martino.B, CJ Reign, Toofer). Ekipa Szykuje się już do wydania kolejnego materiału. W 2010 roku kontynuuje współpracę z rodzimymi artystami, m. in. Kwazarem, czy ekipą Dreadsquad. Owocuje to kolejnymi remiksami, w klasycznym uk garage klimacie, nie zapominając o nowszych świeższych dźwiękach.

Można go posłuchać w internetowym proradio co poniedziałek od 18.30 do 19.30, a także w Urban Impulz Radio, także co poniedziałek od 20 do 21, w której prezentuje szerokie spektrum muzyczne

 


Chcemy świętować nasze urodziny wspólnie ze zgierzanami, to dla nich powstało EZG.INFO.PL i mamy nadzieję, że będziemy nadal się rozwijać z myślą o nich - mówi Redaktor Naczelna Serwisu, Justyna Zielińska. - Spotkanie urodzinowe będzie okazją do wymiany sugestii. Liczymy na głosy od naszych Czytelników, dzięki którym jeszcze lepiej będziemy mogli odpowiedzieć na ich zapotrzebowania. Bądźcie w tym dniu z nami! 

O naszych urodzinach znajdziecie informacje także na Facebooku.

.