A A A

ezgTrwa rekrutacja do Stowarzyszenia EZG oraz redakcji Radia EZG i serwisu EZG.INFO.PL. Poszukujemy osób powyżej 16 lat, zainteresowanych działalnością w stowarzyszeniu i radiu.

Stowarzyszenie EZG istnieje w Zgierzu już 5 lat - w tym czasie zrealizowaliśmy liczne projekty dofinansowane ze środków zewnętrznych (m. in. Poznaj siłę swojego głosu - Internetowe Radio Obywatelskie EZG, Odkrywając międzywojenny Zgierz) oraz akcje społeczne na rzecz zgierzan i zgierzanek w różnym wieku: Kampania 16 Dni Przeciwko Przemocy ze Względu na Płeć, Paka dla Uczniaka, gry miejskie, happeningi itp. Członkowie i członkinie naszego stowarzyszenia biorą udział w międzynarodowych wymianach młodzieży.

Od początku swojego istnienia prowadzimy serwis EZG.INFO.PL, a od blisko roku - Radio EZG. Dołączając do nas będziesz mieć możliwość zrealizować i poprowadzić autorskie programy oraz audycje, a także przygotowywać newsy i reportaże promujące Zgierz oraz wydarzenia w naszym mieście.

Pobierz ankietę aplikacyjną

Wypełnioną na komputerze ankietę należy przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W razie pytań związanych z rekrutacją zachęcamy do kontaktu na powyższy adres e-mail lub telefonicznie: Adrian Skoczylas, tel. 792 449 332; Cezary Adamski, tel. 792 422 336. Z wybranymi osobami, które prześlą do nas ankietę, skontaktujemy się mailowo i/lub telefonicznie.

Dla nowych członków i członkiń stowarzyszenia i redakcji przewidziano warsztaty dziennikarskie i obywatelskie przygotowujące do przyszłych działań. Redaktorzy i redaktorki będą korzystać ze sprzętu Radia EZG.

.