WŁĄCZ RADIO EZG!

POSŁUCHAJ:

ezglogo2

 

Aktualnie nadajemy:

winamp mediap

real

A A A

koleda2015Przedstawiamy harmonogram wizyt duszpasterskich w zgierskich parafiach św. Katarzyny, NMP Różańcowej oraz Matki Bożej Dobrej Rady na tydzień 5-10 stycznia 2015.

  • Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej:

Poniedziałek 5.01.2015 

9.00 – Aleksandrowska od Irysowej do mostu, ul. Irysowa,  ul. Skośna, Piaskowice i Aniołowska

16.00 - blok 47

Środa 7.01.2015

9.00 – ul. Okręglik, Koszarowa, Konstantynowska

16.00 - blok 44 i 46

Czwartek 8.01.2015

9.00 - ul. Armii Krajowej, Piątkowska, Poprzeczna, Pietrusińskiego, Łódzka

16.00 - blok 45

Piątek 9.01.2015 

9.00 - ul. Popiełuszki i Śniechowskiego - stare budynki, ul. Żeromskiego i Traugutta, ul. Pułaskiego

16.00 - blok 43
Sobota 10.01.2015 

9.00 - ul. Bursztynowa, Perłowa, Nowiny, Diamentowa, Rubinowa, Szafirowa, Złota, Srebrna, Podhalańska i Proboszczewice

16.00 - blok przy ul. Traugutta 11

 

  • Parafia NMP Różańcowej:

poniedziałek 5 stycznia 

9:00 ul. Reja i Norwida.
16:00 bl. 128, 128a; 127, 129, 130. 

środa 7 stycznia 

9:00 ul. Stacja Doświadczalna Oceny Odmian Lućmierz, Leśniczówka, Gajówka.
16:00 bl. 131, 132, 132a; 133, 134.

czwartek 8 stycznia 

9:00 ul. Grotnicka, Obrońców Warszawy. 
16:00 bl. 135, 136; 137, 138. 

piątek 9 stycznia 

9:00 ul. Kontrewers, Jedlicka, Zielona.
16:00 bl. 139, 141; 140. 

sobota 10 stycznia

9:00 Osiedle Zacisze, blok zielony; bl. TBS 1, TBS 2; wieżowiec 1 przy szpitalu, bl. 4c.

 

  • Parafia Matki Bożej Dobrej Rady:

Poniedziałek – 5 stycznia

9,00 Dąbrowskiego 23 – 37 (od 1 Maja)

Ks. Rembowskiego (od 1 Maja do Mielczarskiego)

15.30 ul. Dubois 19A, 21, 21A,23, 25, 25A, 27

Środa – 7 stycznia

9.00 ul. Ks. Rembowskiego stare budownictwo  (od Narutowicza do 1 Maja parzyste i nieparzyste, oraz ; 27 – 72)

15.30 Dubois 27A, 28, 29, 31, 33.

Czwartek – 8 stycznia

9.00 Narutowicza

15.30 Dubois 34, 35, 39, Spacerowa 1.

Piątek – 9 stycznia

9.00 Mielczarskiego od Dubois do Długiej oraz od 3 Maja do Długiej

15.30, Spółdzielcza 1, 3, Spacerowa 3, Cezaka 1, 3, 5

Sobota 10 stycznia

9.00 Kochanowskiego, Wiewiórskiej, Bema, Broniewskiego, Lelewela, Lorenza, Szenwalda.

.