A A A

przedsiebiorstwo fairplayDwie zgierskie firmy Milma Spółka Jawna oraz TBS w Zgierzu Sp. z o.o. zostały nagrodzone przez Polską Izbę Gospodarki Certyfikatami Jakości Biznesu "Przedsiębiorstwo Fair Play" 2014 oraz Brązowymi Laurami.

Gala Finałowa XVII edycji Programu Promocji Kultury Przedsiębiorczości "Przedsiębiorstwo Fair Play", w trakcie której wręczono wyróżnienia odbyła się w piątek, 12 grudnia w Warszawie. To już szóste z kolei wyróżnienia dla zgierskih spółek w tym programie.

Celem programu "Przedsiębiorstwo Fair Play" jest promowanie etyki w działalności gospodarczej rozumianej jako zespół norm rzetelnego postępowania we wzajemnych relacjach przedsiębiorców z klientami, kontrahentami, pracownikami, wspólnikami, społecznością lokalną, a także władzą lokalną i państwową. Ideą programu jest zachęcenie wszystkich firm w Polsce do zachowań etycznych i wprowadzenia stosownych zmian nie tylko w wewnętrznej organizacji pracy, ale także do kształtowania pozytywnych relacji ze społecznością lokalną oraz dbałości o środowisko naturalne.

Do tegorocznej, XVII edycji programu zgłosiło się 419 firm z całej Polski.

źródło: Wydział Promocji i Kultury UMZ

.