WŁĄCZ RADIO EZG!

POSŁUCHAJ:

ezglogo2

 

Aktualnie nadajemy:

winamp mediap

real

A A A

30 listopada odbędzie się II tura wyborów na prezydenta Zgierza. Sprawdź, gdzie znajduje się lokal wyborczy, w którym możesz oddać swój głos.

 
OSIEDLE 650-LECIA
 

Granice obwodu głosowania Nr 1: T. Boya - Żeleńskiego od nr 38 do nr 46 obie strony, Parzęczewska od nr 50, do końca prawa strona i od nr 51 do końca lewa strona, L. Staffa od nr 38 do nr 48A prawa strona.
Lokal wyborczy:
Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna Filia nr 6przy Szkole Podstawowej Nr 12 im. Armii Krajowej, ul. L. Staffa 26
Komisja Obwodowa wyznaczona do celów głosowania korespondencyjnego

Granice obwodu głosowania Nr 2: Bazylijska od nr 39 do nr 41j lewa strona, Parzęczewska od nr 27 do nr 29C lewa strona i od nr 20 do nr 46/48 prawa strona, ks. S. Suchowolca.
Lokal wyborczy: Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, ul. Parzęczewska 46
lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych i wyznaczony do celów głosowania korespondencyjnego

Granice obwodu głosowania Nr 37: 
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu
Lokal wyborczy: WSS, ul. Parzęczewska 35 (obwód odrębny)


Granice obwodu głosowania Nr 3: 
K. I. Gałczyńskiego od nr 27 do nr 27A lewa strona, Kamienna od nr 2 do nr 38 prawa strona i od nr 1 do nr 37 lewa strona, J. Lechonia, B. Leśmiana od nr 4 do nr 10 prawa strona, J. Tuwima od nr 8 do nr 16 prawa strona.
Lokal wyborczy:Gimnazjum Nr 3 im. A. Mickiewicza, ul. B. Leśmiana 1
lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych i wyznaczony do celów głosowania korespondencyjnego

Granice obwodu głosowania Nr 4: Kamienna od nr 40 do nr 130 prawa strona i od nr 39 do nr 71 lewa strona, B. Leśmiana nr 2, J. Tuwima od nr 22 do nr 22A prawa strona i od nr 61 do nr 115 lewa strona, S. Witkacego.
Lokal wyborczy:Miejskie Przedszkole Nr 15, ul. T. Boya-Żeleńskiego 10
Komisja Obwodowa wyznaczona do celów głosowania korespondencyjnego


Granice obwodu głosowania Nr 5: 
T. Boya - Żeleńskiego nr 2 i od nr 7 do nr 23 lewa strona, L. Staffa od nr 1 do nr 18 obie strony, J. Tuwima od nr 24 do nr 28 prawa strona i nr 125. 
Lokal wyborczy:Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. T. Boya-Żeleńskiego 4 
Komisja Obwodowa wyznaczona do celów głosowania korespondencyjnego 

Granice obwodu głosowania Nr 6: K. K. Baczyńskiego, K. I. Gałczyńskiego od nr 24 do nr 32B prawa strona, Parzęczewska od nr 14 do nr 18 prawa strona i od nr 13 do nr 25 lewa strona.
Lokal wyborczy:Zgierska Spółdzielnia Mieszkaniowa, ul. Parzęczewska 21
Komisja Obwodowa wyznaczona do celów głosowania korespondencyjnego


Granice obwodu głosowania Nr 7
: T. Boya - Żeleńskiego od nr 8 do nr 12 prawa strona i od nr 23A do nr 37 lewa strona, Jedlicka nr 30, Kamienna od nr 73 do nr 75/83 lewa strona, L. Staffa od nr 20 do nr 36A prawa strona.
Lokal wyborczy:Szkoła Podstawowa Nr 12 im. Armii Krajowej, ul. L. Staffa 26
Komisja Obwodowa wyznaczona do celów głosowania korespondencyjnego

 
STARE MIASTO

Granice obwodu głosowania Nr 8:
 Bazylijska od nr 1 do nr 38 obie strony i od nr 42 do nr 97 obie strony i nr 40, R. Dmowskiego, K. I. Gałczyńskiego nr 22, 22B, 25 i 46, Gołębia od nr 8 do nr 48 prawa strona i od nr 17 do nr 53A lewa strona, Kątna, Kosynierów, T. Kościuszki od nr 2 do nr 20 prawa strona, Łęczycka od nr 27 do końca lewa strona, A. Modrzewskiego, C. Norwida, Obywatelska, Parzęczewska nr 9 i od nr 2 do nr 12 prawa strona, J. Pietrusińskiego, M. Reja, S. Staszica, Wąska, Wiatrakowa, Wspólna, Zawadzka. 
Lokal wyborczy:Miejski Zespół Przychodni Rejonowych, ul. Łęczycka 24 
lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych i wyznaczony do celów głosowania korespondencyjnego

Granice obwodu głosowania Nr 9: 
Ciosnowska od nr 2 do nr 72 prawa strona i od nr 1 do nr 71 lewa strona, M. Konopnickiej, Łęczycka od nr 26 do końca prawa strona, A. Musierowicza, E. Orzeszkowej, Piątkowska od nr 29 do nr 81 lewa strona, Poprzeczna, B. Prusa, L. Rydla, Wojska Polskiego.
Lokal wyborczy: Gimnazjum Nr 1, ul. A. Musierowicza 2


Granice obwodu głosowania Nr 10
: 3 Maja od nr 2 do nr 4A prawa strona i od nr 1 do nr 5 lewa strona, Aleja Armii Krajowej, J. Dąbrowskiego od nr 1 do nr 13 lewa strona, Długa od nr 2 do nr 12 prawa strona i od nr 1 do nr 11 lewa strona, Gołębia od nr 2 do nr 6 prawa strona i od nr 1 do nr 15 lewa strona, T. Kościuszki od nr 1 do nr 19 lewa strona, Krótka, ks. J. Popiełuszki od nr 2 do nr 4 prawa strona i od nr 1 do nr 19 lewa strona, Łęczycka od nr 2 do nr 22 prawa strona i od nr 1 do nr 25 lewa strona, Łódzka od nr 2 do nr 20 prawa strona i od nr 1 do nr 23 lewa strona, Marka Szwarca, Piątkowska od nr 26 do nr 28 prawa strona, Plac Jana Pawła II, P. Skargi, Szeroka, Targowa, J. Wróbla.
Lokal wyborczy: Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna im. B. Prusa, ul. Łódzka 5
Komisja Obwodowa wyznaczona do celów głosowania korespondencyjnego

Granice obwodu głosowania Nr 11
: Cegielniana, Hoża, Owsiana, Plac Targowy, Polna, Pszenna, Tuwima od nr 2 do nr 6 prawa strona i od nr 1 do nr 21 lewa strona, Zachodnia, Zbożowa, Żytnia.
Lokal wyborczy: Miejski Żłobek im. „Koziołka Matołka”, ul. Tuwima 21
lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

PRZYBYŁÓW

Granice obwodu głosowania Nr 12: 
Andrzeja, Karola, Malarska, J. Matejki, A. Mickiewicza, J. Mireckiego, Ogrodowa, A. Pawińskiego, Piątkowska od nr 32 do nr 88 prawa strona, S. Pieczyraka, J. Piłsudskiego od nr 2 do nr 32 prawa strona i od nr 1 do nr 11 lewa strona, Plac Stu Straconych, Północna, W. Reymonta, W. Rząba, J. J. Wieczorka „Bohdana”, H. Worcella.
Lokal wyborczy:Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. J. Piłsudskiego 1
lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych i wyznaczony do celów głosowania korespondencyjnego

Granice obwodu głosowania Nr 13: 
 1 Maja od nr 2 do nr 8 prawa strona, J. Chełmońskiego, B. Czerwieńskiego, Czerwona, Drewnowska, Graniczna, S. Jaracza, M. Kopernika, J. Korczaka, J. Piłsudskiego od nr 34 do końca prawa strona i od nr 13 do końca lewa strona, Marysińska, Obrońców Pokoju, Słowackiego, Solna, W. Węgierskiej, S. Wigury, F. Żwirki.
Lokal wyborczy: Miejskie Przedszkole Nr 13 "Bajkowe Przedszkole", ul. J. Słowackiego 8

NOWE MIASTO

Granice obwodu głosowania Nr 14: 
1 Maja od nr 10 do nr 16 prawa strona i od nr 1 do nr 9 lewa strona, N. Barlickiego, J. Dąbrowskiego od nr 23 do nr 39 lewa strona, S. Dubois od nr 2 do nr 24 prawa strona i od nr 1 do nr 27A lewa strona.
Lokal wyborczy: Szkoła Podstawowa Nr 11, ul. S. Dubois 26 
Komisja Obwodowa wyznaczona do celów głosowania korespondencyjnego

Granice obwodu głosowania Nr 15: 
1 Maja od nr 18 do nr 22 prawa strona i od nr 11 do nr 17 lewa strona, Długa od nr 77 do nr 85 lewa strona, R. Mielczarskiego nr 1A i od nr 2 do nr 10 prawa strona, ks. Sz. Rembowskiego od nr 40 do nr 44 prawa strona i od nr 13 do nr 53 lewa strona.
Lokal wyborczy: Zarząd Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego, ul. ks. Sz. Rembowskiego 29

Granice obwodu głosowania Nr 39: 
Europejskie Centrum Opieki Medycznej i Pomocy Rodzinie „CARE” Sp. z o.o. w Zgierzu
Lokal wyborczy: ul. S. Dubois 17 (obwód odrębny)

 

Granice obwodu głosowania Nr 16:  J. S. Cezaka od nr 1 do nr 5 lewa strona, S. Dubois od nr 26 do nr 52 prawa strona i od nr 29 do nr 49 lewa strona, Republikańska, Spółdzielcza. 

Lokal wyborczy: Internat Zespołu Szkół Nr 1 im. J. S. Cezaka, ul. Długa 89/91 (wejście od ul. ks. Sz. Rembowskiego)
Komisja Obwodowa wyznaczona do celów głosowania korespondencyjnego

Granice obwodu głosowania Nr 17: 
Długa od nr 66 do nr 68C prawa strona i od nr 89 do nr 109 lewa strona, ks. Sz. Rembowskiego od nr 54 do końca prawa strona i od nr 55 do końca lewa strona, Spacerowa.
Lokal wyborczy: Szkoła Podstawowa Nr 11, ul. S. Dubois 26

Granice obwodu głosowania Nr 18: 1 Maja od nr 21 do nr 25 lewa strona, Długa od nr 42 do nr 62 prawa strona i od nr 45 do nr 75 lewa strona, R. Mielczarskiego od nr 12 do nr 16 prawa strona i od nr 3 do nr 7 lewa strona, Plac Kilińskiego od nr 5 do nr 11 obie strony, E. Plater, ks. Sz. Rembowskiego od nr 12 do nr 38 prawa strona, W. Sikorskiego.
Lokal wyborczy: Zespół Szkół Ogólnokształcących im. S. Staszica, ul. 3 Maja 41
lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych i wyznaczony do celów głosowania korespondencyjnego

Granice obwodu głosowania Nr 19: 
3 Maja od nr 30 do nr 60 prawa strona i od nr 39 do nr 81 lewa strona, J. S. Cezaka od nr 2 do nr 16 prawa strona i od nr 7 do nr 13 lewa strona, Kolejowa od nr 2 do nr 16 prawa strona i od nr 1 do nr 5 lewa strona, S. Kuropatwińskiej, R. Mielczarskiego od nr 18 do nr 30 prawa strona i od nr 9 do nr 21 lewa strona, Orla, M. Skłodowskiej – Curie, Wschodnia od nr 1 do nr 29 lewa strona.
Lokal wyborczy: Gimnazjum Nr 2 im. J. Kochanowskiego, ul. 3 Maja 46A


Granice obwodu głosowania Nr 20:
 1 Maja od nr 30 do nr 44 prawa strona i od nr 27 do nr 39 lewa strona, 3 Maja od nr 6 do nr 28 prawa strona i od nr 7 do nr 37 lewa strona, Łódzka od nr 25 do nr 33 lewa strona, G. Narutowicza od nr 16 do nr 30 prawa strona i od nr 23 do nr 35 lewa strona, Plac Kilińskiego od nr 1 do nr 4 obie strony.
Lokal wyborczy: Park Kulturowy Miasto Tkaczy, ul. ks. Sz. Rembowskiego 1 
Komisja Obwodowa wyznaczona do celów głosowania korespondencyjnego

Granice obwodu głosowania Nr 21: 
1 Maja od nr 24 do 28 prawa strona, J. Dąbrowskiego od nr 2 do nr 18 prawa strona i od nr 15 do nr 21 lewa strona, Długa od nr 14 do nr 40 prawa strona i od nr 13 do nr 43A lewa strona, ks. Sz. Rembowskiego od nr 2 do nr 10 prawa strona i od nr 1 do nr 11 lewa strona, Łączna, Łęczycka od nr 24 do nr 28 prawa strona, Narutowicza od nr 2 do nr 14 prawa strona i od nr 1 do nr 21 lewa strona, Parkowa, Plac Klińskiego od nr 12 do nr 19 obie strony.
Lokal wyborczy: Zespół Szkół Ogólnokształcących im. S. Staszica, ul. 3 Maja 41 
lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

KURAK

Granice obwodu głosowania Nr 22: 
1 Maja od nr 70 do nr 72 prawa strona i od nr 41 do nr 79 lewa strona, Czarna, Kolejowa od nr 18 do końca prawa strona i od nr 7 do końca lewa strona, Łódzka od nr 78 do nr 90 prawa strona i od nr 71 do nr 81 lewa strona, Powstańców Śląskich, Rudnicka od nr 2 do nr 21A obie strony, Wschodnia od nr 2 do nr 12 prawa strona. 
Lokal wyborczy: Szkoła Podstawowa Nr 5, ul. 1 Maja 63
lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych i wyznaczony do celów głosowania korespondencyjnego


Granice obwodu głosowania Nr 23: 
1 Maja od nr 46 do nr 58 prawa strona, Łąkowa, Łódzka od nr 22 do nr 76 prawa strona i od nr 35 do nr 69A lewa strona.
Lokal wyborczy: Szkoła Podstawowa Nr 5, ul. 1 Maja 63 
lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych i wyznaczony do celów głosowania korespondencyjnego

Granice obwodu głosowania Nr 24:
 Konstantynowska od nr 14 do nr 60 prawa strona i od nr 21 do nr 73 lewa strona, Koszarowa, Milenijna, K. Pułaskiego, Rondo Sybiraków, Sokołowska od nr 2 do nr 8 prawa strona i od nr 1 do nr 19 lewa strona, A. Struga nr 6/8 i od nr 1 do nr 15 lewa strona, J. Śniechowskiego od nr 1 do nr 33 lewa strona, R. Traugutta, S. Żeromskiego.
Lokal wyborczy: Państwowa Szkoła Muzyczna, ul. Sokołowska 4 

Granice obwodu głosowania Nr 38: 
Centrum Medyczne Boruta Sp. z o.o. w Zgierzu
Lokal wyborczy: ul. A. Struga 2-4 (obwód odrębny)

 
PIASKOWICE - ANIOŁÓW  i   CHEŁMY - ADELMÓWEK

Granice obwodu głosowania Nr 25:
 Chełmska nr 2 i od nr 1 do nr 15 lewa strona, F. Chopina, Głogowa, A. Grottgera, Iglasta, Lipowa, Lisia, Łódzka od nr 92 do końca prawa strona i od nr 83 do końca lewa strona, Malinowa, Myśliwska, Osiedlowa, Prosta, Rudnicka od nr 30 do nr 46 prawa strona i od nr 23 do nr 33 lewa strona, Rzemieślnicza, Sadowa, Sosnowa, Wiewiórcza, Zagajnikowa.
Lokal wyborczy: Starostwo Powiatowe w Zgierzu, ul. Sadowa 6A 
Komisja Obwodowa wyznaczona do celów głosowania korespondencyjnego

Granice obwodu głosowania Nr 26: 
Aleksandrowska od nr 2 do nr 44 prawa strona i od nr 5 do nr 59 lewa strona, Antoniewska, H. Barona, Barwnikowa, Benzantronowa, Boruty, Chemików, B. Głowackiego, Energetyków, Jagiellońska, Kocidłowska, Kolorowa, Konstantynowska od nr 2 do nr 12 i od nr 62 do końca prawa strona oraz od nr 1 do nr 19 i od nr 75 do końca lewa strona, Kwasowa, Liściasta, Mała, S. Moniuszki, Okręglik, Piaskowa, Sieradzka, Sokołowska nr 29, J. Śniechowskiego od nr 2 do nr 24D prawa strona, Wiejska.
Lokal wyborczy: Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Jana Niepokoja, ul. Łódzka 2

Granice obwodu głosowania Nr 27: 
Aleksandrowska od nr 46 do końca prawa strona i od nr 61 do końca lewa strona, Aniołowska, Daleka, K. I. Gałczyńskiego od nr 2 do nr 20A prawa strona i od nr 1 do nr 23 lewa strona, Irysowa, Jaśminowa, Krogulec, Lawendowa, W. Łukasińskiego, Miroszewska, Piaskowice, Pieńki, Skośna, R. Skupińskiego, Stefana, Wiosny Ludów.
Lokal wyborczy: Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej, ul. Wiosny Ludów 22
 
PROBOSZCZEWICE - LUĆMIERZ

Granice obwodu głosowania Nr 28:
 Czesława Niemena, Czereśniowa, Dojazdowa M. Drzymały, Grotnicka, Jabłoniowa, Jedlicka od nr 60 do końca obie strony, Kalinowa, F. Kamińskiego, Kontrewers, Kręta, Kwiatowa, S. Mikołajczyka, Miodowa, Obrońców Warszawy, Ozorkowska od nr 77 do nr 105 lewa strona, Plonowa, Podmiejska, Pogodna, M. Rataja, Relaksowa, Rzepakowa, Supraska, Świętego A. Boboli, Świętojańska, Turystyczna, W. Witosa, Zagrodowa, Zielona, Żniwna.
Lokal wyborczy: Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. Ozorkowska 68/70
Komisja Obwodowa wyznaczona do celów głosowania korespondencyjnego


Granice obwodu głosowania Nr 29: 
Bajkowa, Bursztynowa, Ciosnowska od nr 74 do końca prawa strona i od nr 73 do końca lewa strona, Diamentowa, Gorczańska, Grudzińska, Jaskrowa, Jasna, Jesienna, Kaczeńcowa, Karpacka, Konwaliowa, Krokusowa, Łanowa, Nowiny, Ogrodnicza, Ozorkowska od nr 2 do nr 128 prawa strona i od nr 1 do nr 75 lewa strona, Perłowa, Pierwiosnków, Podgórna, Podhalańska, Podleśna, Proboszczewice, Przyrodnicza, Radosna, Rolnicza, Romantyczna, Rozrywkowa, Różana, Rubinowa, Sasanek, Sianokosy, Srebrna, Sudecka, Szczęśliwa, Szafirowa, Szarotki, Tatrzańska, Warzywnicza, Wesoła, Wiosenna, Wycieczkowa, Zawilcowa, Złota.
Lokal wyborczy: Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. Ozorkowska 68/70
Komisja Obwodowa wyznaczona do celów głosowania korespondencyjnego 

PODLEŚNA

Granice obwodu głosowania Nr 30: 
Boczna, Cmentarna, Dolna, A. Dygasińskiego, Generała S. Maczka, P. Gojawiczyńskiej, W. Gombrowicza, W. Grabskiego, J. Kasprowicza, J. Korzeniowskiego - Conrada, W. i J. Kossaków, J. I. Kraszewskiego, M. Kuncewiczowej, J. Malczewskiego, Malinka, M. Kubasińskiej, Morenowa, Z. Nałkowskiej, W. Orkana, M. Pawlikowskiej – Jasnorzewskiej, Piątkowska od nr 90 do końca prawa strona i od nr 83 do końca lewa strona, K. Przerwy – Tetmajera, S. Przybyszewskiego, M. Rodziewiczówny, Rondo im. L. Kaczyńskiego, M. Samozwaniec, Trojańska, S. Wyszyńskiego, G. Zapolskiej.
Lokal wyborczy: Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. J. Piłsudskiego 1 
lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych i wyznaczony do celów głosowania korespondencyjnego
 
RUDUNKI

Granice obwodu głosowania Nr 31:
 Bednarska, Budowlana, Ciesielska, Drukarska, Inżynierska, Krawiecka, Młynarska, Murarska, Przygraniczna od nr 46 do końca prawa strona, Robotnicza, Rymarska, Stolarska, Sukiennicza, Szkudlarska, Urzędnicza, Wczasowa, Wilamowska, Włókiennicza, Wypoczynkowa, Zduńska. 
Lokal wyborczy: Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Dąbrowszczaków, ul. Szczawińska 2
Komisja Obwodowa wyznaczona do celów głosowania korespondencyjnego 

Granice obwodu głosowania Nr 32: 
Dziewiarska, Dzika, Farbiarska, Ludowa od nr 28 do nr 42 prawa strona i od nr 27 do nr 85 lewa strona, Nowa, Odzieżowa, Przemysłowa, Przygraniczna od nr 12 do nr 44 prawa strona i od nr 19 do nr 43 lewa strona, Tkacka, Zacisze.
Lokal wyborczy: Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Dąbrowszczaków, ul. Szczawińska 2


Granice obwodu głosowania Nr 33: 
S. Fijałkowskiego, H. Kołłątaja, S. Kunickiego, Lotnicza, Ludowa od nr 2 do nr 26 prawa strona i od nr 1 do nr 25 lewa strona, W. Majakowskiego, Niciarniana, Nowy Świat, M. Ossowskiego, Plac J. Godlewskiego, S. Pogonowskiego, W. Pola, Przędzalniana, Przygraniczna od nr 2 do nr 10C prawa strona i od nr 1 do nr 9 lewa strona, H. Sienkiewicza, Szczawińska, J. Świercza, H. Wieniawskiego.
Lokal wyborczy: Miejskie Przedszkole Nr 10, ul. M. Ossowskiego 26
lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych i wyznaczony do celów głosowania korespondencyjnego

Granice obwodu głosowania Nr 34: 
A. Asnyka, P. Bardowskiego, S. Bilskiego, Działkowa, M. Kasprzaka, Nadrzeczna, Promienistych, Przedwiośnie, R. Rembielińskiego, Stępowizna, Szarych Szeregów, Zegrzanki.
Lokal wyborczy: Miejskie Przedszkole Nr 10, ul. M. Ossowskiego 26

 

KRZYWIE - CHEŁMY

Granice obwodu głosowania Nr 35: 
J. Bema, Bł. Królowej Jadwigi, W. Broniewskiego, Cała, Cicha, S. Czarnieckiego, Długa od nr 70 do końca prawa strona i od nr 111 do końca lewa strona, S. Dubois od nr 60 do końca prawa strona i od nr 51 do końca lewa strona, Gospodarcza, I. Hordliczki, W. Jagiełły, J. Karłowicza, Kazimierza Wielkiego, J. Kochanowskiego, Lelewela, B. Limanowskiego, Z. Lorentza, Na Skarpie, Z. Sierakowskiego, L. Szenwalda, Walecznych, H. Wiewiórskiej, Zagłoby, Zawiszy Czarnego.
Lokal wyborczy: Zespół Szkół Nr 1 im. J. S. Cezaka, ul. Długa 89/91
lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych i wyznaczony do celów głosowania korespondencyjnego

Granice obwodu głosowania Nr 36:
 Agrestowa, Akacjowa, Błotna, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Bukowa, Chełmska od nr 4 do końca prawa strona i od nr 25 do końca lewa strona, Dębowa, Grabowa, Grunwaldzka, Grzybowa, Jarzębinowa, Jesionowa, Jodłowa, Kasztanowa, Klonowa, Kołobrzeska, Koralowa, Krzywa, Lecznicza, Leszczynowa, Leśna, Letnia, Łagiewnicka, Młodzieżowa, Modrzewiowa, Mokra, Niecała, Olszowa, Orzechowa, Owocowa, Pomorska, Porzeczkowa, Poziomkowa, Skwarna, Słoneczna, Sucha, Świerkowa, Topolowa, Twarda, Urocza, Wiązowa, Wierzbowa, Wiśniowa, Wodna, S. Wyspiańskiego, Zagadkowa, Zakręt.
Lokal wyborczy: Centrum Rehabilitacyjno-Szkoleniowe, ul. Chełmska 42/42A
lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

Granice obwodu głosowania Nr 40: 
Dom Pomocy Społecznej w Zgierzu
Lokal wyborczy: ul. Chełmska 16/18 (obwód odrębny)
.