A A A

linia4

Od 28 czerwca trasa części kursów linii nr 4 zostanie skierowowana przez ośrodek Malinka. Zmiana ma obowiązywać do końca wakacji.

Autobusy linii 4 jadąc od ul. Jana Kasprowicza skręcą na rondzie im. L. Kaczyńskiego w ul. Piątkowską i dojadą aż do samego ośrodka, po czym wrócą na stałą trasę w kierunku Osiedla 650-lecia. Na przedłużonej linii będą obowiązywać zwykłe jednoprzejazdowe bilety Miejskich Usług Komunikacyjnych w Zgierzu, a kursy dojeżdżające na Malinkę będą oznaczone na rozkładach jazdy literą "M".

W dni powszednie planowane są 4 kursy – jeden w godzinach przedpołudniowych, dwa w popołudniowych i jeden w godzinach wieczornych. W weekendy wszystkie 8 kursów w ciągu dnia będą przejeżdżać przez Malinkę.

Trasa autobusów linii nr 4 "M":

PARZĘCZEWSKA/STAFFA - Parzęczewska, Staffa, Tuwima, Gałczyńskiego, Aleksandrowska, Plac Targowy, Barona, Śniechowskiego, 1 Maja, Piłsudskiego, Rembielińskiego, Sienkiewicza, Przemysłowa, Kasprowicza, Piątkowska, MALINKA, Piątkowska, Musierowicza, Gałczyńskiego, Tuwima, Staffa, Parzęczewska -PARZĘCZEWSKA/STAFFA

źródło: www.muk.zgierz.pl

.