A A A


Przy Centrum Kultury Dziecka został utworzony miejski Sztab XIX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Zgierzu. CKD zaprasza wszystkich, którzy chcą kwestować, aby kontaktowali się z organizatorami w sprawie możliwości uzyskania identyfikatora WOŚP.

Finał XIX Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Zgierzu odbędzie się 9 stycznia 2011 roku, lecz Zgierz zacznie grać dla dzieci już od piątku!  CKD zaplanowało kilka nowości, z których najbardziej znaczącą wydaje się miejsce koncertu głównego. Organizatorzy chcą powrócić z "Orkiestrą" w serce miasta, teraz - do Parku Miejskiego im. T. Kościuszki mając nadzieję, że ucieszy to wszystkich zgierzan, którym nie zawsze udawało się dotrzeć na obiekty MOSiR.


Propozycje programu imprez przedstawiają się następująco:

07 stycznia 2011 (piątek)

  • Nocny Orkiestrowy Maraton Teatralny w Miejskim Ośrodku Kultury w Zgierzu


08 stycznia 2011 roku (sobota)

  • Rajd Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przy SP4

  • I Zgierski Szafing, czyli charytatywna giełda rzeczy używanych, zbędnych i niepotrzebnych (CKD)

  • Orkiestrowa Biesiada Szantowa w Klubie Agrafka


09 stycznia 2011 (niedziela)

  • kwesta uliczna

  • impreza rajdowo-offroadowa na Oś. 650-lecia

  • przedstawienie dla dzieci w CKD

  • po raz pierwszy Finał w Parku Miejskim w Zgierzu (m.in. pokazy ratownicze i medyczne, koncert na scenie głównej, którego gwiazdą będzie zespół NORMALSI); o godz. 20.00 jak zawsze odpalimy zgierskie Światełko do Nieba


Organizatorzy mają nadzieję, że ich pomysły na wydarzenia związane z XIX Finałem sprawią, że w puszkach wolontariuszy będzie jeszcze więcej pieniędzy niż w roku ubiegłym, który był rokiem rekordowym. Udało się zebrać bowiem ponad 81 tysięcy złotych. W trakcie najbliższego Finału WOŚP celem kwestowania będzie zakup sprzętu medycznego dla dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi.

Centrum Kultury Dziecka - oraz serwis EZG.INFO.PL - zaprasza serdecznie wszystkich do życzliwej współpracy.

 

Kontakt:

Sztab XIX Finału WOŚP

Centrum Kultury Dziecka

ul. Rembowskiego 17, 95-100 Zgierz

tel. 509 719 665

www.wosp.miasto.zgierz.pl

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

.