A A A

klubmlodziezowyPierwszy dzień wiosny to doskonała data na otwarcie Klubu Młodzieżowego, który powstał w ramach projektu "Aktywni społecznie - by żyło się lepiej" dofinansowanego że środków Unii Europejskiej. Na ten dzień zaplanowano grę miejską "Ucieknij z kulturą".
W grze miejskiej mogą wziąć udział 4-osobowe drużyny. Można zabrać kolegów z klasy, rodziców lub dziadków, paczkę przyjaciół i zgłosić chęć udziału do 20 marca na adres mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Od 10.00 w piątek drużyny z mapami wyruszą w miasto, by odwiedzać zaznaczone na nich miejsca oraz rozwiązać zadania. Dla najlepszych nagrody niespodzianki, a zwycięska drużyna otrzyma karnet na basen w Łaźni Miejskiej. 
Od 14.00 pod Łaźnią Miejską rozpocznie się oficjalna część związana z otwarciem Akwarium, a od 15.00 do 18.30 na małej scenie pojawią się młodzi zgierscy artyści, m.in. Kapela i chór ZPiT Boruta, Blue Element, G'Dance, ponad to odbędą się warsztaty taneczne oraz pokaz fryzjerski .
Zachęcamy do udziału!

 

.