A A A

 

niebadzzyla-13-edycja15 marca, tradycyjnie w godzinach 10.00 – 13.00 na parkingu obok McDonald's będzie można oddać krew w charakterystycznym Krwiobusie Regionalnej Stacji Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Łodzi.

To już 13. edycja akcji honorowego oddawania krwi „Nie bądź żyła.. podziel się krwią”, organizowana przez posła Artura Dunina wraz z pracownikami biura poselskiego. Dzięki wielkiej ofiarności mieszkańców Zgierza i okolic podczas dotychczasowych edycji przekroczona została magiczna granica 100 litrów.

- Jest bardzo dużo osób, które przychodzą oddać krew za każdym razem kiedy odwiedza nas Krwiobus lub stację organizujemy w biurze – mówi asystent posła Piotr Ogrodowczyk. - Zachęcam jednak również inne osoby, które mogą oddać krew. Przyznaję, że sam się bałem, ale w poprzedniej edycji zdecydowałem się przełamać i na 100% ponownie to zrobię - dodaje.

Zapraszamy wszystkich chętnych (zdrowych i pełnoletnich) do podzielenia się tym co najcenniejsze. Portal EZG.INFO.PL objął po raz kolejny patronat medialny nad akcją.

 

.