A A A

Na aukcjach WOŚP Zgierz można licytować spotkania i wspólne obiady ze zgierskimi VIP-ami: posłami Agnieszką Hanajczyk i Arturem Duninem oraz prezydent Iwoną Wieczorek.wosp aukcje vip

- Kto chciałby zobaczyć jak gotuje posłanka Agnieszka Hanajczyk? Gdzie mieszka? Co lubi? Jakie ma zwierzaki? Czym zajmuje się w wolnych chwilach? - zachęca do licytacji posłanka. Zwycięzca lub zwyciężczyni licytacji spędzi popołudnie w domu posłanki w Zgierzu oraz porozmawia z nią o jej pracy, sejmie, rządzie i innych tematach. Licytacja.

Po raz czwarty do licytacji zachęca także poseł Artur Dunin. - Będzie można zobaczyć jak wygląda Sejm "od kuchni" - informują organizatorzy aukcji. Dzięki wygranej licytacji będzie można odwiedzić hotel poselski, galerię nad salą plenarną czy Salę Kolumnową, gdzie odbywają się posiedzenia klubów i komisji śledczych. - Termin spotkania w Sejmie zostanie wyznaczony w czasie posiedzenia Sejmu tak, by podczas zwiedzania kuluarów sejmowych pojawiła się możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia zarówno z politykami jak i dziennikarzami - zachęca poseł i na zakończenie wycieczki zaprasza na obiad w restauracji sejmowej. Licytacja.

W aukcji WOŚP wylicytować można także wspólny obiad z Prezydent Miasta Zgierza, Iwoną Wieczorek, w dniu jej urodzin, czyli 7 czerwca. - Spotkanie odbędzie się podczas Święta Miasta Zgierza, więc dodatkowo Prezydent zabierze zwycięzcę lub zwyciężczynię aukcji ze sobą na koncerty z tej okazji. Gwarantowane miejsce VIP - czytamy w opisie. Licytacja.

 

 

.