A A A

przewietrzszafe 10Kolejna, szósta już akcja wietrzenia szafy organizowana cyklicznie przez Biuro Poselskie Artura Dunina została zakończona. Wszystkie rzeczy trafiły już do potrzebujących osób.

Akcja pierwotnie przewidziana była do 6 listopada, jednak na prośbę mieszkańców ją przedłużono. - Akcja przerosła nasze najśmielsze oczekiwania – mówi Katarzyna Skonieczka dyrektor biura. - Praktycznie codziennie pojawiały się kolejne osoby z torbami, workami i pudłami ubrań dla najmłodszych, młodzieży i dorosłych.

Mieszkańcy po raz kolejny nie zawiedli, pokazali że mają wielkie serca i są otwarci na potrzeby innych. W biurze pojawiła się duża liczba  ubrań zarówno dla dzieci jak i dorosłych: bluzki, sukienki, swetry, spodnie, kurtki, płaszcze, czapki, szaliki jak również buty. Również pościel, firanki, zasłony, torby czy drobna biżuteria zebrane podczas akcji na pewno ucieszą osoby które je otrzymają.

Fotorelacja z przeprowadzenia akcji 

Chciałbym serdecznie podziękować naszym trzem "aniołkom", które wspierały promocję – mówi asystent posła Piotr Ogrodowczyk. Były to: Klaudia Śmietanka, Sandra Nowacka i Julia Machnicka. - Dzięki, na was zawsze można liczyć.

Oprócz mieszkańców Zgierza, Głowna, Strykowa, Ozorkowa, Grotnik i Łodzi w VI edycję "Przewietrz Szafę..." włączyły się firmy odzieżowe. Dzięki ich zaangażowaniu w naszą akcję wiele dzieci otrzyma nowe czapki, skarpetki, rajstopy czy rękawiczki. - W swoim, jak również w imieniu osób które otrzymały te wszystkie rzeczy chciałbym jeszcze raz podziękować za okazane serce poprzez wietrzenie szaf, szafeczek, komód i pawlaczy... - mówi organizator akcji poseł Artur Dunin.
Wszystkie rzeczy zgromadzone podczas 6. edycji "Przewietrz Szafę..." trafiły już do potrzebujących. Dzięki hojności i wielkim sercom darczyńców odzież została przekazana aż do sześciu placówek: Domu Dziecka dla Małych Dzieci w Łodzi, Domu Dziecka w Grotnikach, Domu Dziecka w Dąbrówce Strumiany, Hostelu w Zgierzu, Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej w Zgierzu i Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej w Parzęczewie.
źródło: www.arturdunin.pl 

 

.