A A A

sniechowskiego6 grudnia w godz. 15.00-16.00 będzie mieć miejsce zgromadzenie mieszkańców ulic Śniechowskiego i Konstantynowskiej walczących o remont swoich ulic. W tym czasie mogą nastąpić utrudnienia w ruchu kołowym.

Mieszkańcom obu ulic zależy na wyremontowaniu ul. Śniechowskiego (drogi miejskiej), po której codziennie przejeżdżają ciężkie auta towarowe omijające ul. Łódzką.

Policja przygotowała objazdy dla kierowców na czas protestu: 

Od strony Łodzi: 

Pojazdy powyżej 3, 6 m wysokości

  • ul. Strykowska /DK nr 14/ do ronda w miejscowości Sosnowiec/Stryków zjazd na autostradę do m. Emilia, wjazd na DK nr 91
  • ul. Strykowska /DK nr 14/ do ronda w miejscowości Sosnowiec/Stryków w kierunku drogi wojewódzkiej nr 708
  • pojazdy poniżej 3,6 m jadące DK nr 91 od strony Alei Włókniarzy w Łodzi w kierunku Gdańska: skręcają w lewo ul. Okulickiego, ul. Sianokosy, ul. Szczecińska w prawo w ul. Aleksandrowską, Aleksandrów Łódzki ul. Wojska Polskiego, skręt w prawo w ul. Warszawską a następnie w ul. Zgierską /DK nr 71/

Od strony Ozorkowa: 

Pojazdy powyżej 3,6 m wysokości

  • wjazd na autostradę w miejscowości Emilia - zjazd na rondzie Stryków/Sosnowiec - kierunek Łódź /DK nr 14/
  • pojazdy poniżej 3,6 m - droga krajowa nr 91

Na każdym newralgicznym skrzyżowaniu będzie stała załoga ruchu drogowego. Policja prosi o stosowanie się do poleceń policjantów kierujących objazdami.

Miejskie Usługi Komunikacyjne informują, że z powodu protestu możliwe są nieznaczne opóźnienia w kursowaniu linii nr 3, 4, 6 i 8.

 

.