A A A

Nasz serwis odwiedził zgierską Cafe Starówka przy placu Jana Pawła II, gdzie można zjeść pyszne naleśniki i napić się czekolady na zimno i na gorąco. Razem z restauracją przygotowaliśmy dla naszych Czytelników konkurs!

ZZewnatrz Noc OB Podglad

Wizyta przyniosła uciechę zarówno dla podniebienia, jak i dla oka. Zachęcająco podany na talerzu naleśnik smakował równie dobrze w obu wersjach - na słodko i wytrawnie. Dlatego też miłośnicy i słodyczy ukrytej w mącznym cieście, jak i sera mozarella oraz pieczarkowego farszu, powinni wyjść z tego miejsca usatysfakcjonowani. Świeże i przygotowane na miejscu  danie jest dobrym rozwiązaniem, kiedy nie gotujemy, a obiad jemy na mieście. Jest to także dobry pomysł, gdy zastanawiamy się nad obiadem w pracy, ponieważ Cafe Starówka dowozi jedzenie do klienta.

PikantnyNalesnior OB JPG Small

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Skąd pochodzą naleśniki? Odpowiedź należy przesłać na nasz adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do czwartku 26 września do godz. 20.00.

Spośród nadesłanych odpowiedzi wylosujemy podwójne zaproszenie na naleśnika oraz podwójne zaproszenie na czekoladę.

Powodzenia!

 

.