A A A


Już 15 października 2010 r. o godz. 20.00 w zgierskiej hali MOSiR przy ul. Wschodniej 2 wystąpi kabaret "Neo-nówka" ze swoim najnowszym programem "Seks, Alkohol i Książki".

Kabaret "Neo-nówka" został założony w 2000 r. przez wrocławskich studentów. Mówią o sobie, że są kabaretem z urokiem, zwłaszcza osobistym i gdyby nie fakt, że po programie moherowym szybko zrobili program następny i następny, z pewnością ugrzęźliby w sosie własnym, do końca życia grając poprzebierane za baby monstra".

 

Zostali zauważeni przez publiczność w całej Polsce skeczem pod tyt. "Moherowy program", a później było już coraz śmieszniej. 

Kabaret znany jest także ze swych innych skeczy, takich jak "Pleban i kościelny" czy "Wychowanie seksualne w szkole". Uprawiając satyrę polityczna z wielkim wyczuciem i mówią szczerze o wszystkim co wkurza i śmieszy. Można stwierdzić ze jest jednym z najlepszych kabaretów istniejących na polskiej scenie.

 

Bilety w cenie 40 zł (sektor) i 50 zł (płyta) do nabycia: 
- Strefa biletów (Łódź, ul. Piotrkowska 59), Salonach EMPIK 

 

Zamówienia zbiorowe pod numerem telefonu 502-100-403 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

.