A A A
Zagraj w miastoW ramach projektu "Zagraj w miasto - przez wiedzę do zmian" Stowarzyszenie Tkalnia zbiera od zgierzan i zgierzanek propozycje, które przedłoży władzom naszego miasta w czasie projektowania budżetu na rok 2014.

- Zależy nam, aby potrzeby i propozycje zgierzanek i zgierzan zostały uwzględnione w procesie projektowania budżetu na rok 2014 - mówi Ilona Majewska ze Stowarzyszenia Tkalnia. - Chcemy uświadomić władzom, że dysponowanie finansami publicznymi nie powinno odbywać się bez udziału mieszkańców i mieszkanek. Projekt „Zagraj w Miasto” może okazać się pierwszym krokiem na drodze do budżetu partycypacyjnego w naszym mieście.

Zachęcamy wszystkich do wypełnienia ankiety na stronie projektu – www.zagrajwmiasto.pl lub w wersji papierowej dostępnej w bibliotekach i instytucjach kultury na terenie Zgierza. Wszystkie zebrane głosy zostaną uwzględnione w rekomendacjach, które pod koniec czerwca będą umieszczone na stronie projektu. - Wierzymy, że nikt nie zna lepiej problemów i potrzeb miasta niż osoby, które w nim mieszkają, dlatego zapraszamy do udziału - zachęca Ilona Majewska.

 

FIOProjekt współfinansowany jest przez Program Operacyjny Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

 

 

.