A A A
Tak więc przyjmijcie  moje najserdeczniejsze życzenia. Każdego z Was z osobna dziś chętnie obdarzę uśmiechem i zachęcam do takich uczynków wszystkie kobiety. Pokażmy im, tym naszym chłopakom jak wiele wnoszą do naszego życia. I jak byłoby nam bez nich za pewne gorzej.

Ja wielokrotnie stojąc nad rozwaloną rurą w łazience i wodą zalewającą sąsiadów, przed nowym meblem do skręcenia, czy obrazem na laptopie, który odwrócił się o 90 stopni, myślę, że w takiej chwili obecność chłopca byłaby wskazana. Na szczęście wtedy pojawiają się oni. Nie rycerze na białych rumakach, ale koledzy. To oni na każdy telefon zwożą cały arsenał urządzeń, dzięki którym moje otoczenie wraca do normalności. Mój świat i ja sama przynajmniej na pewien czas osiągamy upragnioną harmonię. 

Chłopaki kojarzą mi się jeszcze z innymi momentami, gdzie nie trzeba ratować mnie z opresji. Kiedy po prostu można mi towarzyszyć na spacerze, na macie, na parkiecie... Ten ostatni stał mi się szczególnie bliski, kiedy kilka lat temu pierwszy raz stanęłam na scenie z zespołem ludowym. Teraz historia z tańcem powraca za sprawą innego osobnika męskiego. I w sumie mogę spokojnie w tym momencie przywołać pewien cytat z książki Wiesława Myśliwskiego: "Prawdziwego mężczyznę właśnie po tym poznać, jak tańczy tango".

Nie pozostaje Wam drogie kobiety nic innego, jak tylko zabrać Waszych Chłopców na jakieś miłe milonga, może jeszcze się okazać, że w przyszłym roku złożycie im życzenia w kwietniu, kiedy przypada Dzień Mężczyzny.

 

Justyna

.