A A A

 

Biuro Poselskie Posła Artura Dunina jak co roku przed Świętami Wielkanocnymi przeprowadziło zbiórkę pod nazwą „Idzie wiosna – przewietrz szafę”. W tym roku akcja trwała do 12 kwietnia.

przewietrzszafeimg 0194 1024x68304

fot. Biuro Poselskie Artura Dunina 

Zgierzanie wykazali się dużym zrozumieniem dla osób potrzebujących i przekazali olbrzymią ilość ubrań, pościeli a nawet produkty żywnościowe dla dzieci. Wśród przekazanych rzeczy były dwa zestawy kawowe, kamera i toster. Wszystkie dary zostały przekazane dla Fundacji ARKA, która prowadzi w Zgierzu świetlicę środowiskową dla dzieci oraz hostel. 

- Akcja podobnie jak w ubiegłym roku cieszyła się dużą popularnością – mówi Katarzyna Skonieczka, dyrektor biura posła Artura Dunina. - Mimo, że akcja nie była rozpropagowana na słupach ogłoszeniowych, prawie codziennie pojawiały się kolejne osoby z torbami odzieży, butów i innych przedmiotów.

- Bardzo się cieszę, że zgierzanie mają szlachetne serca i po raz kolejny chcieli podzielić się z najbardziej potrzebującymi – mówi pomysłodawca akcji poseł Artur Dunin.Serdecznie wszystkim dziękuję. Przedłużająca się zima utrudniła nam dotarcie z informacją do zgierzan, dlatego chciałbym również podziękować redaktorom TV Centrum, Ilustrowanego Tygodnika Zgierskiego oraz portali  Wirtualny Zgierz i EZG.INFO.PL za wsparcie medialne.

źródło: Piotr Ogrodowczyk, Biuro Poselskie Artura Dunina 

.