A A A

 

Zielinska LowiczChoć do wyborów samorządowych pozostało jeszcze półtora roku, pierwsi kandydaci już wyrażają zainteresowanie stanowiskiem prezydenta miasta. Do Iwony Wieczorek i Jerzego Sokoła dołącza trzecia kandydatka - radna Justyna Zielińska.

Radna i wieloletnia animatorka kultury w Zgierzu podjęła tę decyzję podczas jednego ze swoich licznych wyjazdów na zagraniczne szkolenia. - Rozmawiałam ze swoimi znajomymi, którzy przekonywali mnie, że czas na odważne decyzje. Znam problemy tego miasta, działam tu i tam. Otrzymuję ogromne wsparcie od wielu ludzi, myślę, że nadszedł już czas, by zasiąść w pokoju nr 108 - mówi kandydatka na prezydent Zgierza.

Justyna Zielińska zdradziła również tajniki swojej kampanii wyborczej. - Chcę postawić na zamiłowanie do kultury ludowej, w swoich spotach wyborczych będę występować w strojach łowickich, koleżanki uplotą mi warkocz. Jednym z moich pierwszych zarządzeń będzie zmiana nazwy stanowiska - w oficjalnych dokumentach zamierzam podpisywać się jako prezydentka. Ponadto w moim domu pojawił się ostatnio kot, chciałabym zarazić zgierzan i zgierzanki miłością do zwierząt.

Niestety żaden przedstawiciel Urzędu ani Rady Miasta Zgierza nie chciał skomentować decyzji Zielińskiej. Sama zainteresowana zamierza w najbliższym czasie założyć swój fanpage na jednym z portali społecznościowych, zastanawia się jeszcze nad chwytliwym hasłem wyborczym.

 

.