A A A

Projekt "Zgrywalizacja - zagraj w mieście" powoli dobiega końca i nadchodzi czas podsumowań. 21 marca o godz. 18.00 w Miejskim Ośrodku Kultury odbędzie się spotkanie ewaluacyjne projektu. W ramach spotkania - wystawa zdjęć dawnego i współczesnego Zgierza oraz koncert zespołu The Gryph.

Zgrywalizacja

 

„Zgrywalizacja” to projekt realizowany przez Martę Kaczmarek, Justynę Zielińską, Kubę Szymańskiego oraz Adriana Skoczylasa ze Stowarzyszenia Inicjatyw Obywatelskich EZG. Przez kilka ostatnich miesięcy 5-osobowe składy wykonywały różne zadania i konkurowały że sobą o zwycięstwo w grze. Nadszedł czas na ogłoszenie wyników. Przypomnijmy, że Zgrywalizację wygrała drużyna „Qokilki”.

 

- Podsumowanie projektu zbiegnie się z pierwszym dzień wiosny. Z tej okazji chcemy zabrać zgierzan i zgierzanki w sentymentalną podróż po starym Zgierzu, wykorzystując również współczesne obrazki jego zakątków w ramach wystawy „Zgierz na fotografiach” - mówi koordynator projektu, Adrian Skoczylas. - Chcemy przypomnieć zebranym o pięknej przeszłości oraz potencjale naszego miasta. Jako że wystawa jest zakończeniem projektu, zaprezentujemy również przygotowaną fotorelację.

 

W ramach ewaluacji o godz. 19.00 koncert zagra zespół The Gryph, który tym samy promować będzie cykl „Burza MuZgów” organizowany przez MOK. Przywitaj wiosnę razem z nami!

MwD

 

MwDProjekt jest współfinansowany ze środków Programu "Młodzież w Działaniu". 

 

 

 

.