A A A

Dzień KobietW dniach 8-9 marca 2013 r. w Zgierzu odbędą się wydarzenia kulturalne i profilaktyczne związane z obchodami Dnia Kobiet.

 

8 marca:

(Kolegium Nauczycielskie w Zgierzu, ul. 3 Maja 46)

  • 18.00-18.30 - Recital Julii Szwajcer, wokalistki Zespołu BOSO
  • 18.30-19.30 - "Lewa, wspomnienie prawej"

Monodram o charakterze profilaktycznym wg Krystyny Kofty w wykonaniu Teresy Stępień-Nowickiej. Monodram jest mądrą przestrogą, która porusza do głębi, częśto też mobilizuje do działania i dzięki temu pozwala uniknąć "śmiertelnego grzechu zaniedbania"

  • 19.30-20.30 - Samobadanie to zapobieganie!

Łódzka Fundacja "Kocham Życia" zaprasza na praktyczne zajęcia edukacyjne dotyczące profilaktyki raka piersi. Na warsztatach doweisz się, dlaczego warto wziąć życie w swoje ręce. Masz niepowtarzalną okazję nauczyć się prawidłowego samobadania na profesjonalnym fantomie piersi.

 

9 marca

  • 16.00-17.00 - Występ zespołu dziecięcego ZPiT Boruta oraz Adama Miniszewskiego

Spotkanie w Centrum Szkoleniowo-Rehabilitacyjnym z Domem Mieszkalnym i Hostelem dla Osób Niepełnosprawnych (ul. Chełmska 42/42a)

Decoupage na podeszwach damskich butów (należy przynieść własne buty na wysokim obcasie). Prowadzi: Joanna Gołaszewska. Zapisy od 25 lutego! Koszt udziału: 20 zł / os. (Centrum Kultury Dziecka, ul. Rembowskiego 17).

 

Na Dzień Kobiet w Zgierzu zaprasza Prezydent Miasta Zgierza, Iwona Wieczorek.

 

 

.