A A A

MOPS ZgierzMiejski Ośrodek Pomocy Społecznej im. bł. o Rafała Chylińskiego w Zgierzu, realizator projektu "Jestem potrzebny, chcę być potrzebny" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, rozpoczyna rekrutację uczestników i uczestniczek.

Do projektu mogą przystąpić:

  • osoby fizyczne w wieku aktywności zawodowej, w tym:
  • osoby bezrobotne (w tym długotrwale bezrobotne),
  • osoby nieaktywne zawodowo (w tym uczące się i kształcące się), 
  • osoby zatrudnione,
  • osoby niepełnosprawne.

Osoby uczestniczące w projekcie odbędą szkolenia zawodowe, otrzymają wsparcie doradcy zawodowego, skorzystają z szeregu działań rozwijających kompetencje niezbędne w procesie powrotu na rynek pracy.

W ramach projektu przewidziano szeroki wachlarz zajęć o charakterze integracyjnym adresowanych do środowiska osób uczestniczących.

Projekt "Jestem potrzebny, chcę być potrzebny" jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Podziałania 7. 1. 1. „Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez ośrodki pomocy społecznej w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Jestem potrzebny

Zgłoszenia przyjmowane są w Biurze Projektu do 22 marca 2013 r. w godz. 10.00-14.00

Więcej informacji udziela Biuro Projektu: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Zgierzu
ul.Długa 77 parter pok. 7A
tel.(0-42) 716-02-33
tel.(0-42) 716-02-33, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

źródło: www.mopszgierz.pl 

 

.