A A A

zgrywalizacjaInteresuje Cię tematyka gier miejskich? Chcesz dowiedzieć się, czym jest grywalizacja i jak można ją zastosować w promocji? 24 listopada przyjdź na warsztaty, które poprowadzi Michał Grelewski, szef Departamentu Gier w Łodzi!

Warsztaty odbędą się w Miejskim Ośrodku Kultury w Zgierzu, w godz. 10.00-14.00. Aby wziąć w nich udział wyślij mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - najpóźniej do środy 21 listopada. Adresatami warsztatów "Grywalizacja - jak połączyć przyjemne z pożytecznym?" są osoby w wieku 16-30 lat. Warsztaty są darmowe!

Michał Grelewski to sekretarz i współtwórca Stowarzyszenia Topografie. Instruktor ZHR, Przewodniczący Zarządu Okręgu Łódzkiego ZHR. Twórca i koordynator wielu łódzkich gier miejskich: Łap Złodzieja, Zmotaj Fabrykę, Krok w Niepodległość, InsynUŁacje, Dobrodzielni z Twojej Dzielni, Pożeracze Czasu, Cisza Przed Burzą, koordynator mechaniki w grze ŁódźBój. Doktorant na Wydziale Nauk Geograficznych UŁ. Inicjator i jeden z organizatorów Tygodnia Patriotycznego w Łodzi. Więcej o Departamencie Gier.

Warsztaty są elementem projektu "Zgrywalizacja - zagraj w mieście" organizowanego przez Stowarzyszenie Inicjatyw Obywatelskich EZG w ramach programu "Młodzież w działaniu".

 

.