A A A

PrawoOd 12 listopada będzie można skorzystać z bezpłatnej pomocy prawnej Kliniki Prawa - Kliniki Praw Dziecka Uniwersytetu Łódzkiego. Wzorem poprzedniej edycji porad, odbywać się one będą w Biurze Poselskim Agnieszki Hanajczyk przy ul. Długiej 29a.
Porad udzielają studenci IV i V roku prawa i administracji pod nadzorem wykładowców z Wydziału Prawa i Administracji UŁ. W trakcie pierwszego spotkania należy przynieść ze sobą kserokopie istotnych w danej sprawie dokumentów. Po przyjęciu sprawy odpowiedź w formie pisemnej - pism sądowych lub opinii osoby zainteresowane otrzymują w terminie dwóch tygodni. W razie wątpliwości lub pytań, dodatkowe informacje można uzyskać w biurze poselskim Agnieszki Hanajczyk pod numerem telefonu: 504 23 88 98 lub 42 715 10 72.
- Bardzo się cieszę, że Klinika Prawa zawitała do Zgierza. Jest to forma pomocy prawnej, która uzupełnia odbywające się od blisko trzech lat ustne porady prawne udzielane przez adwokat Annę Szczepaniak. Klinika gwarantuje pomoc przy pisaniu pism i opinii, co zapewnia komplementarną bezpłatna pomoc prawną mieszkańcom Zgierza – mówi Agnieszka Hanajczyk
Wszystkie osoby zainteresowane uzyskaniem porady prawnej zapraszamy w poniedziałki i środy w godz. 10.00 - 12.00 od 12 listopada do 16 stycznia oraz od 11 lutego do 15 maja.
Warunkiem uzyskania porady jest:

  • Dochód na jednego członka rodziny nieprzekraczający 900 zł netto
  • Sprawa nie była prowadzona wcześniej przez adwokata lub radcę prawnego
  • W sprawie nie biegnie termin krótszy niż dwa tygodnie

Agnieszka Hanajczyk zaprasza również na porady udzielane przez adwokat Annę Szczepaniak. Warunkiem skorzystania z porady jest wcześniejsze dokonanie zapisu pod numerem telefonu 504 23 88 98

 

.