A A A

GwiazdkaNiedługo będziemy mogli cieszyć się kolejnymi Świętami Bożego Narodzenia, które spędzając w gronie bliskich nam osób są momentem wytchnienia, radości i jedynej w swoim rodzaju atmosfery. Jest jednak wiele domów, w których okres świąteczny ma innych charakter i Święty Mikołaj nie zawsze może zostawić dla dzieci prezenty pod choinką.

Z myślą o tych rodzinach już po raz piąty posłanka Agnieszka Hanajczyk wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej im. bł. o. Rafała Chylińskiego w Zgierzu organizują akcję pod hasłem "Gwiazdka 2012".

Dzięki wsparciu sponsorów, którzy co roku przekazują środki finansowe oraz dary rzeczowe, dzieci z najuboższych rodzin z terenu Zgierza mają szansę otrzymać upragnione prezenty. Serdecznie zapraszamy Państwa do włączenia się w naszą akcję, która jak wiemy z lat poprzednich daje niesamowitą radość obdarowywanym oraz satysfakcję darczyńcom. Ta wyjątkowa atmosfera sprawia, że życzenia "wesołych świąt" mają jeszcze głębsze znaczenie. 

Jeśli zechcecie być Państwo Świętym Mikołajem "Gwiazdki 2012" prosimy o przekazywanie środków na konto Urzędu Miasta Zgierza, Plac Jana Pawła II 16, 95-100 Zgierz, nr: 42 8783 0004 0017 2303 2000 0102 z dopiskiem: "Gwiazdka MOPS" do 12 grudnia. W sprawie pomocy rzeczowej  prosimy o kontakt z panią Małgorzatą Tałajko z Działu Pracy Socjalnej MOPS w Zgierzu, pod numerem telefonu (42) 716 42 13 wew. 18 

Jednym z patronów medialnych akcji jest portal EZG.INFO.PL.

źródło: Natalia Różycka, Biuro Poselskie Agnieszki Hanajczyk 

 

.