A A A

GrzybobranieW Domu Dziennego Pobytu w Zgierzu odbyło się pierwsze spotkanie dla seniorów z cyklu "Twórcza Integracja". Integrować twórczo podczas spotkań będą się podopieczni DDP w Zgierzu i podopieczni DPS w Zgierzu.

Podczas pierwszego poniedziałkowego spotkania uczestnicy wykonali pracę zbiorową pt. "Grzybobranie".

Kolejne spotkania, podczas których uczestnicy będą wykonywać wspólnie różnorodne prace plastyczne będą się odbywały w każdy poniedziałek o godzinie 10.00. 15 października 2012 roku gospodarzami i organizatorami spotkania będą pensjonariusze DPS, a spotkanie odbędzie się w budynku Domu Pomocy Społecznej przy ulicy Chełmskiej 16/18. 

Podopieczni Domu Dziennego Pobytu w Zgierzu spotykają się także w restauracji "Raz na Wozie" w Parku Kulturowym Miasto Tkaczy w Zgierzu w każdy czwartek o godzinie 13.00. Restaurację prowadzi Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna DELA. Podczas spotkań prowadzące restaurację serwują seniorom kawę, herbatę i ciasto w bardzo atrakcyjnych cenach. Ciepła atmosfera lokalu, przemiła obsługa oraz muzyka, którą zapewniają panie prowadzące gastronomię spowodowała, że na każdym czwartkowym spotkaniu jest coraz więcej seniorów.

źródło: www.mopszgierz.pl 

 

.