A A A

ZgrywalizacjaChcesz ciekawie spędzić czas w towarzystwie swoich przyjaciół? Od października rusza w Zgierzu projekt ZGRYWALIZACJA – zagraj w mieście!” czyli kilkutygodniowa gra miejska, w której główną nagrodą jest wycieczka. Nie zwlekaj! Zgłoś się do „ZGRYWALIZACJI”!

Projekt organizowany jest przez Stowarzyszenie Inicjatyw Obywatelskich EZG.

Projekt „ZGRYWALIZACJAzagraj w mieście!” to kilkutygodniowa gra miejska, w której 5-osobowe grupy będą rywalizować o główną nagrodę (wycieczkę). Zadania czekające na uczestników związane są z aktywnością obywatelską, ekologią, sportem oraz poznawaniem kultury i historii Zgierza. „ZGRYWALIZACJA” trwać będzie od października do lutego, jednak zadania wykonywane będą w tygodniowych, dwutygodniowych odstępach czasu. Równolegle do gry miejskiej odbywać się będą warsztaty:

  • Miasto - kopalnia do dziennikarskiego poruszenia (27 października)
  • Podstawy public relations (10 listopada)
  • Jak sprzedać przestrzeń? O marketingu miejsc (17 listopada)
  • Grywalizacja - czyli jak połączyć przyjemne z pożytecznym (24 listopada)
  • Informacja rzetelna = informacja atrakcyjna. O dziennikarstwie internetowym (1 grudnia)

Jeśli masz od 16 do 30 lat i chcesz wziąć udział w „ZGRYWALIZACJI” lub w warsztatach, już dziś wyślij maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.- Zadania będą zróżnicowane. W grze odnajdą się miłośnicy sportu, artystyczne dusze, pasjonaci dziennikarstwa czy marketingu, ale przede wszystkim wielbiciele Zgierza. Nagrodą jest wycieczka, podczas której przewidzieliśmy atrakcje na świeżym powietrzu – mówi Adrian Skoczylas, koordynator projektu.

MwDProjekt realizowany jest przez Stowarzyszenie Inicjatyw Obywatelskich EZG i współfinansowany ze środków Programu "Młodzież w Działaniu". Więcej informacji na facebooku: facebook.com/Zgrywalizacja.

 

.