WŁĄCZ RADIO EZG!

POSŁUCHAJ:

ezglogo2

 

Aktualnie nadajemy:

winamp mediap

real

A A A

powiat zgierski16 listopada odbędą się wybory samorządowe - nie tylko na Prezydenta Miasta i do Rady Miasta, ale też do Rady Powiatu i Sejmiku Województwa. Prezentujemy listy kandydatów i kandydatek w wyborach do Rady Powiatu Zgierskiego w okręgu obejmującym Miasto Zgierz.

Rada Powiatu Zgierskiego liczy 29 radnych. 10 mandatów do Rady przyznają mieszkańcy i mieszkanki Miasta Zgierza - każda wyborca może oddać 1 głos. 

  • Komitet Wyborczy PSL (lista nr 1)

1. Robert Chocholski

2. Tomasz Andrzejewski

3. Sylwia Głuszek

4. Zbigniew Jarosik

5. Andrzej Zwolan

6. Wiesława Kleszczyńska

7. Joanna Rogalska

8. Anna Kartasińska

9. Krzysztofa Kubiak

10. Jolanta Rodak

11. Bartłomiej Baszczyński

12. Jarosław Wilk

13. Sylwia Beczkowska

14. Piotr Miksa

15. Artur Kozak

16. Michał Rudnicki

17. Tomasz Winkler

18. Sławomierz Janiszewski

  • KW Prawo i Sprawiedliwość (lista nr 3)

1. Michał Pilarski

2. Zbigniew Antczak

3. Adam Bączyk

4. Patrycja Marciniak

5. Irena Kanwiszer

6. Michał Jaborski

7. Anna Kobierecka

8. Dominik Tarczyński

9. Łukasz Tomczak

10. Franciszek Skarbek

11. Dorota Rusicka

12. Monika Sadowska

13. Andrzej Brandt

14. Tomasz Ferenc

15. Klaudia Karolak

16. Anna Zakrzewska

17. Halina Bogucka

18. Jan Banaszczyk

19. Przemysław Chodowski

20. Przemysław Staniszewski

  • KW Platforma Obywatelska RP (lista nr 4)

1. Wojciech Budziarski

2. Maria Sobczak

3. Tadeusz Iwaniuk

4. Dariusz Cłapa

5. Bożena Palmowska

6. Bożenna Prymak

7. Jerzy Cichowski

8. Katarzyna Rodak

9. Tadeusz Cichosz

10. Dorota Kowalczyk

11. Krzysztof Kuzdak

12. Magdalena Kontowicz

13. Jarosław Dobrowolski

14. Monika Zagajewska

15. Zdzisław Sobieraj

16. Andrzej Kwiatkowski

17. Ryszard Ochijewicz

18. Radosław Młynarczyk

19. Piotr Ogrodowczyk

  • KKW SLD Lewica Razem (lista nr 6)

1. Józef Dziemdziela

2. Anna Jahns

3. Grażyna Pisarska

4. Rafał Mamiński

5. Monika Pujan

6. Eliot Beker

7. Anna Matusiak

8. Małgorzata Pokora

9. Bartłomiej Wieczorek

10. Mateusz Szeląg

11. Mariola Szczepańska

12. Michał Luźniakowski

13. Bogdan Winkler

14. Paweł Krysztofiak

15. Władysław Patora

16. Milena Sass

17. Tomasz Tomczak

18. Danuta Zdrojewska

19. Lech Jedynak

20. Paweł Gancarz

  • KW Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke (lista nr 7)

1. Tadeusz Gazewski

2. Dawid Niewiadomski

3. Julia Lewandowska

4. Konrad Mikinko

5. Aleksandra Tomczak

6. Jakub Gębicki

7. Michał Kuzański

8. Magdalena Gierat

9. Tomasz Broncel

10. Anna Pasturczak

  • KW "Inicjatywa Mieszkańców" (lista nr 13)

1. Michał Pieruń

2. Piotr Nejman

3. Tomasz Tołłoczko

4. Jacek Olczak

5. Patrycja Hajdenrajch

6. Henryka Jóźwiak

7. Marian Stefański

8. Mohamed Bahour

9. Magdalena Błachowicz

10. Piotr Miłosz

11. Jacek Kliś

12. Justyna Bujała

13. Halina Kubiak

14. Krzysztof Kasiński

15. Grzegorz Jęczkowski

16. Dorota Zasada

  • KWW Geotermia Zgierz (lista nr 14)

1. Irena Topolska

2. Grzegorz Raj

3. Sławomir Antczak

4. Krystyna Krawczyk

5. Julia Chmielecka

6. Wojciech Florczak

7. Bernadeta Walczak

8. Janina Podstawka

9. Kamil Dobrysiak

10. Sebastian Śmiałek

11. Remigiusz Winkler

  • KWW Wspólnota Prawicy (lista nr 15)

1. Ewa Zielińska

2. Kamil Klimczak

3. Rafał Majka

4. Władysław Krzyżanowski

5. Dariusz Tomczak

6. Ewa Kierzkowska

7. Małgorzata Brańska

8. Mateusz Wroński

9. Marcin Dominiak

10. Ewa Polakowska

11. Barbara Olejniczak

12. Natalia Reguła

13. Magdalena Zasłona

14. Jacek Kubiak

15. Magdalena Sobieralska

16. Grzegorz Matusiak

17. Sławomir Pogorzelski

18. Czesław Czapliński

  • KWW Bezpartyjny Samorząd (lista nr 17)

1. Andrzej Błoński

2. Dorota Luźniakowska

3. Michał Jaźwiecki

4. Monika Polińska

5. Teresa Hut

.