WŁĄCZ RADIO EZG!

POSŁUCHAJ:

ezglogo2

 

Aktualnie nadajemy:

winamp mediap

real

A A A

umz zgierz

(fot. Bartosz Rutkowski)

Państwowa Komisja Wyborcza ogłosiła listy kandydatów i kandydatek na radnych w listopadowych wyborach samorządowych. 16 listopada wybierzemy radnych Rady Miasta Zgierza, Rady Powiatu Zgierskiego i Sejmiku Województwa. Prezentujemy listy kandydatów do Rady Miasta Zgierza.

Po raz pierwszy wybory do Rady Miasta Zgierza odbędą się w jednomandatowych okręgach wyborczych - będziemy oddawać głos tylko na jednego kandydata lub kandydatkę, a osoba z najlepszym wynikiem otrzyma mandat z danego okręgu.

(Okręgi wyborcze i obwody do głosowania w Zgierzu)

 

  • Osiedle 650-lecia

Okręg nr 1

Justyna Brambor (KW Inicjatywa Mieszkańców) - info

Teresa Brandt (KW Prawo i Sprawiedliwość)

Bartosz Janiszewski (KW Platforma Obywatelska RP)

Michał Kaniowski (KKW SLD Lewica Razem) - info

Michał Kleszczyński (KW Wspólnie dla Zgierza)

Piotr Królewiak (KWW Geotermia Zgierz) - info

Witold Młynarczyk (KW Twój Ruch)

Konrad Przybylski (KWW dr Iwony Wieczorek Wiedza i Skuteczność) - info

Jerzy Sokół (KWW Jerzego Sokoła)

Okręg nr 2

Marianna Adamczewska (KWW Geotermia Zgierz) - info

Wioleta Misiak (KWW dr Iwony Wieczorek Wiedza i Skuteczność) - info

Jacek Muras (KW Inicjatywa Mieszkańców) - info

Józef Pocałuń (KW Wspólnie dla Zgierza)

Mariusz Rybiński (KW Twój Ruch)

Marian Słowiński (KWW Jerzego Sokoła)

Halina Stachyra (KW PSL) - info

Beata Świątczak (KW Platforma Obywatelska RP)

Artur Walczyk (KW Prawo i Sprawiedliwość)

Zbigniew Zapart (KKW SLD Lewica Razem) - info

Okręg nr 3

Dariusz Bereżewski (KWW Koalicja Obywatelska) - info

Anna Chrostek (KW Wspólnie dla Zgierza)

Stanisław Giernalczyk (KKW SLD Lewica Razem) - info

Sebastian Kominiak (KW Twój Ruch)

Robert Kuśmierek (KWW Geotermia Zgierz) - info

Dariusz Legęć (KW PSL) - info

Jolanta Lisiecka (KW Inicjatywa Mieszkańców) - info

Kamil Michalak (KW Platforma Obywatelska RP) - info

Przemysław Snita (KWW dr Iwony Wieczorek Wiedza i Skuteczność) - info

Łukasz Urbański (KW Prawo i Sprawiedliwość)

Krzysztof Wężyk (KWW Jerzego Sokoła)

Okręg nr 4

Paweł Człapiński (KW Wspólnie dla Zgierza)

Remigiusz Fuss (KW PSL) - info

Tomasz Gapiński (KW Twój Ruch)

Robert Gazewski (KWW Koalicja Obywatelska) - info

Monika Gering (KW Inicjatywa Mieszkańców) - info

Mariusz Kaźmierczak (KWW Geotermia Zgierz) - info

Emilia Kotecka (KWW Jerzego Sokoła)

Łukasz Kubiak (KKW SLD Lewica Razem) - info

Tomasz Kupis (KW Platforma Obywatelska RP) - info

Sławomir Manista (KW Prawo i Sprawiedliwość)

Ryszard Wille (KWW dr Iwony Wieczorek Wiedza i Skuteczność) - info

Okręg nr 5

Leszek Andrzejewski (KW PSL)

Anna Gabara (KWW Koalicja Obywatelska) - info

Krystyna Kosmalska (KWW Jerzego Sokoła)

Adam Królicki (KW Platforma Obywatelska RP) - info

Krystyna Kryszkiewicz-Kryszczak (KW Wspólnie dla Zgierza)

Jolanta Kubiak (KWW Geotermia Zgierz) - info

Romuald Michalak (KKW SLD Lewica Razem) - info

Grażyna Munik (KWW dr Iwony Wieczorek Wiedza i Skuteczność) - info

Mirosław Pilarski (KW Prawo i Sprawiedliwość)

Lidia Turała (KW Inicjatywa Mieszkańców) - info

Okręg nr 6

Idzi Antczak (KWW Koalicja Obywatelska) - info

Mariusz Chylewski (KKW SLD Lewica Razem) - info

Andrzej Czerepok (KW Platforma Obywatelska RP)

Czesław Dulas (KWW Geotermia Zgierz) - info

Stanisław Paduszyński (KW Inicjatywa Mieszkańców) - info

Karol Piech (KW Wspólnie dla Zgierza)

Krzysztof Skowroński (KW Twój Ruch)

Eugeniusz Szpakowski (KWW Jerzego Sokoła)

Ilona Tulkowska (KWW dr Iwony Wieczorek Wiedza i Skuteczność) - info

Sylwia Wach-Walkiewicz (KW Prawo i Sprawiedliwość)

Andrzej Zając (KW PSL) - info

Okręg nr 7

Robert Bieliński (KW Wspólnie dla Zgierza)

Mirosław Choroś (KW Twój Ruch)

Radosław Gajda (KW Prawo i Sprawiedliwość)

Lech Jabłoński (KWW Geotermia Zgierz) - info

Alina Łęcka-Andrzejewska (KWW dr Iwony Wieczorek Wiedza i Skuteczność) - info

Wojciech Pałys (KW Platforma Obywatelska RP)

Tomasz Pietrzak (KW Inicjatywa Mieszkańców) - info

Justyna Romanow-Przybylak (KW PSL) - info

Piotr Wyrzykowski (KWW Jerzego Sokoła)

Anna Zdziarska (KWW Koalicja Obywatelska)

 

  • Stare Miasto

Okręg nr 8

Jolanta Bródka (KWW Koalicja Obywatelska) - info

Grażyna Kurasik (KWW Jerzego Sokoła)

Eugeniusz Jacel (KW Wspólnie dla Zgierza)

Grzegorz Leśniewicz (KW Prawo i Sprawiedliwość)

Zdzisław Sobczak (KW Platforma Obywatelska RP)

Filip Szpruch (KWW dr Iwony Wieczorek Wiedza i Skuteczność) - info

Marianna Walczyk (KW Inicjatywa Mieszkańców) - info

Paweł Wawrzyńczak (KW PSL)

Andrzej Żurawski (KWW Geotermia Zgierz) - info

Okręg nr 9

Tadeusz Kaźmierczak (KW Inicjatywa Mieszkańców) - info

Marek Kuras (KWW Geotermia Zgierz) - info

Teodor Kurowski (KW Platforma Obywatelska RP)

Grzegorz Maciński (KWW Jerzego Sokoła)

Ilona Mrowińska (KWW dr Iwony Wieczorek Wiedza i Skuteczność) - info

Aldona Polańska (KW Prawo i Sprawiedliwość)

Jarosław Pietrzak (KWW Koalicja Obywatelska) - info

Przemysław Stępień (KW Twój Ruch)

Jakub Wawrzyńczak (KW PSL) - info

Beata Wojciechowska (KW Wspólnie dla Zgierza)

 

  • Przybyłów

Okręg nr 10

Rafał Antczak (KW Prawo i Sprawiedliwość)

Teresa Błońska (KWW Bezpartyjny Samorząd)

Ryszard Forfecki (KW Wspólnie dla Zgierza)

Kacper Janas (KW Platforma Obywatelska RP)

Jacek Kardach (KWW Reformatorzy)

Edmund Kwiatkowski (KW Inicjatywa Mieszkańców) - info

Maciej Kubiak (KW Twój Ruch)

Artur Miśkiewicz (KWW dr Iwony Wieczorek Wiedza i Skuteczność) - info

Alicja Mróz (KWW Jerzego Sokoła)

Stanisław Nowak (KWW Geotermia Zgierz) - info

Jerzy Nowiński (KWW Koalicja Obywatelska) - info

Temistokles Teresiewicz (KKW SLD Lewica Razem) - info

 

  • Nowe Miasto

Okręg nr 11

Szymon Anton (KW Wspólnie dla Zgierza)

Kacper Bieniarz (KW Platforma Obywatelska RP) - info

Emilia Bujała (KW Inicjatywa Mieszkańców) - info

Grażyna Doliwa (KW Twój Ruch)

Dominik Kozłowski (KW PSL)

Michał Linkowski (KW Prawo i Sprawiedliwość)

Andrzej Piłacik (KWW Jerzego Sokoła)

Justyna Przywojska (KWW dr Iwony Wieczorek Wiedza i Skuteczność) - info

Dariusz Sujecki (KWW Geotermia Zgierz) - info

Jerzy Szaliński (KWW Koalicja Obywatelska) - info

Okręg nr 12

Marcin Bartniak (KW PSL) - info

Wojciech Bereżewski (KW Wspólnie dla Zgierza)

Aneta Grzelak (KW Prawo i Sprawiedliwość)

Mirosław Janik (KW Inicjatywa Mieszkańców) - info

Lech Kałuża (KWW Jerzego Sokoła)

Malwina Młynarczyk (KW Platforma Obywatelska RP)

Jerzy Nastalczyk (KKW SLD Lewica Razem) - info

Artur Świstek (KWW Koalicja Obywatelska) - info

Gabriela Wenta (KWW Geotermia Zgierz) - info

Jerzy Witczak (KWW dr Iwony Wieczorek Wiedza i Skuteczność) - info

Okręg nr 13

Barbara Batkiewicz (KWW dr Iwony Wieczorek Wiedza i Skuteczność) - info

Kamila Esslinger (KW Inicjatywa Mieszkańców) - info

Anna Gontarska (KW Platforma Obywatelska RP)

Mirosław Kolenda (KW Wspólnie dla Zgierza)

Ryszard Kośka (KWW Geotermia Zgierz) - info

Zbigniew Linkowski (KW Prawo i Sprawiedliwość)

Remigiusz Pawlak (KW PSL)

Sławomir Sidwa (KKW SLD Lewica Razem) - info

Marek Szpruch (KWW Jerzego Sokoła)

Agnieszka Uczciwek (KWW Koalicja Obywatelska) - info

Okręg nr 14

Elżbieta Chęcińska (KWW dr Iwony Wieczorek Wiedza i Skuteczność) - info

Jakub Filipowicz (KWW Jerzego Sokoła)

Katarzyna Gapińska (KW Twój Ruch)

Grzegorz Krysiak (KW Prawo i Sprawiedliwość)

Andrzej Łaszczewski (KWW Koalicja Obywatelska) - info

Anna Oziębło (KWW Geotermia Zgierz) - info

Ryszard Paluch (KW Wspólnie dla Zgierza)

Małgorzata Pawlata (KW Platforma Obywatelska RP)

Sławomir Pisarski (KKW SLD Lewica Razem) - info

Zbigniew Podkański (KWW Bezpartyjny Samorząd)

Dariusz Stasiak (KW PSL) - info

Mariusz Szwedzki (KW Inicjatywa Mieszkańców) - info

 

  • Kurak

Okręg nr 15

Przemysław Grzelak (KWW Geotermia Zgierz) - info

Katarzyna Kupis-Wojciechowska (KW Platforma Obywatelska RP)

Wiesław Luźniakowski (KKW SLD Lewica Razem) - info

Damian Mrozowicz (KW PSL)

Piotr Piątkowski (KW Prawo i Sprawiedliwość)

Małgorzata Pigłowska (KWW Jerzego Sokoła)

Bogusław Stożek (KW Wspólnie dla Zgierza)

Marianna Strugińska-Felczyńska (KWW dr Iwony Wieczorek Wiedza i Skuteczność) - info

Joanna Szkiela (KWW Koalicja Obywatelska) - info

Justyna Zielińska (KW Inicjatywa Mieszkańców) - info

Okręg nr 16

Jacek Bieńczak (KW Twój Ruch)

Agnieszka Duszkiewicz-Nowacka (KW Inicjatywa Mieszkańców) - info

Jarosław Komorowski (KKW SLD Lewica Razem) - info

Ewa Krzeszowiec (KWW dr Iwony Wieczorek Wiedza i Skuteczność) - info

Piotr Majewski (KWW Jerzego Sokoła)

Zbigniew Marciniak (KWW Geotermia Zgierz) - info

Andrzej Mięsok (KWW Koalicja Obywatelska) - info

Tomasz Olszewski (KW PSL) - info

Natalia Piasiecznik (KW Wspólnie dla Zgierza)

Sebastian Urbański (KW Prawo i Sprawiedliwość)

Agnieszka Zgierska-Werner (KW Platforma Obywatelska RP) - info

 

  • Piaskowice-Aniołów i Chełmy-Adelmówek

Okręg nr 17

Izabela Białek (KWW dr Iwony Wieczorek Wiedza i Skuteczność) - info

Marek Hiliński (KW Platforma Obywatelska RP)

Krzysztof Kozłowski (KW Prawo i Sprawiedliwość)

Lech Kunowski (KWW Geotermia Zgierz) - info

Mieczysław Jamróg (KW PSL) - info

Małgorzata Jaskulska (KW Inicjatywa Mieszkańców) - info

Lucyna Prorok (KW Twój Ruch)

Mirosław Słomczyński (KWW Jerzego Sokoła)

Katarzyna Witczak-Graczyk (KW Wspólnie dla Zgierza)

Marek Wolski (KWW Koalicja Obywatelska) - info

 

  • Proboszczewice-Lućmierz

Okręg nr 18

Paweł Czekalski (KW Platforma Obywatelska RP) - info

Krystyna Fluder-Skubisz (KWW Koalicja Obywatelska) - info

Agnieszka Hajdenrajch (KW Inicjatywa Mieszkańców) - info

Anna Kunowska (KWW dr Iwony Wieczorek Wiedza i Skuteczność) - info

Tomasz Lewandowski (KWW Jerzego Sokoła)

Barbara Majer (KWW Geotermia Zgierz) - info

Sebastian Mańkowski (KW Twój Ruch)

Marek Sencerek (KW Prawo i Sprawiedliwość)

Sławomir Trzciński (KW Wspólnie dla Zgierza)

Adrian Wojciechowski (KW PSL) - info

Okręg nr 19

Stanisław Barczuk (KW Platforma Obywatelska RP) - info

Jakub Gawron (KW Prawo i Sprawiedliwość)

Zbigniew Horna (KWW Koalicja Obywatelska) - info

Adam Kowalski (KW Inicjatywa Mieszkańców) - info

Elżbieta Krzewina (KWW Jerzego Sokoła)

Karol Maśliński (KWW dr Iwony Wieczorek Wiedza i Skuteczność) - info

Tomasz Moraczewski (KW Twój Ruch)

Stanisław Skupiński (KW PSL)

Bogusława Szczecińska (KW Wspólnie dla Zgierza)

Mirosław Żurawski (KWW Geotermia Zgierz) - info

 

  • Podleśna

Okręg nr 20

Mariusz Forfecki (KW Prawo i Sprawiedliwość)

Aleksander Frach (KW Platforma Obywatelska RP)

Julian Kacprzak (KWW Geotermia Zgierz) - info

Sławomir Karolak (KKW SLD Lewica Razem) - info

Karolina Korczak-Staszewska (KWW Koalicja Obywatelska) - info

Barbara Kubiak (KW Twój Ruch)

Dariusz Kubiak (KW Wspólnie dla Zgierza)

Jerzy Łuczak (KWW dr Iwony Wieczorek Wiedza i Skuteczność) - info

Witold Ślawski (KWW Jerzego Sokoła)

Janusz Żakowicz (KW Inicjatywa Mieszkańców) - info

 

  • Rudunki

Okręg nr 21

Michał Bratus (KW Prawo i Sprawiedliwość)

Zbigniew Bugajski (KWW Jerzego Sokoła)

Radosław Frydrysiak (KW Wspólnie dla Zgierza)

Krzysztof Karasiński (KW Platforma Obywatelska RP)

Alicja Krzemieńska-Beker (KWW dr Iwony Wieczorek Wiedza i Skuteczność) - info

Andrzej Kulesza (KWW Koalicja Obywatelska) - info

Wiesław Marciniak (KWW Geotermia Zgierz) - info

Jakub Pyrzanowski (KW Inicjatywa Mieszkańców) - info

Okręg nr 22

Jarosław Gapiński (KW Twój Ruch)

Marek Jurek (KW Prawo i Sprawiedliwość)

Czesław Kluska (KW Platforma Obywatelska RP)

Maciej Kosmalski (KW Wspólnie dla Zgierza)

Paweł Libiszewski (KWW Geotermia Zgierz) - info

Mateusz Mirys (KWW Mateusza Mirysa) - info

Katarzyna Nicewicz (KKW SLD Lewica Razem) - info

Alicja Pelikan (KWW Jerzego Sokoła)

Henryka Piekut (KW Inicjatywa Mieszkańców) - info

Janusz Sencerek (KW PSL) - info

Elżbieta Szpruch (KWW dr Iwony Wieczorek Wiedza i Skuteczność) - info

Ewa Wiaderna (KWW Koalicja Obywatelska) - info

 

  • Krzywie-Chełmy

Okręg nr 23

Ewa Grabowska (KWW dr Iwony Wieczorek Wiedza i Skuteczność) - info

Agata Grzelak-Makowczyńska (KW Prawo i Sprawiedliwość)

Krzysztof Grzybowski (KWW Jerzego Sokoła)

Jan Janiak (KWW Geotermia Zgierz) - info

Paweł Jaros (KW Inicjatywa Mieszkańców) - info

Włodzimierz Pietrzak (KW Wspólnie dla Zgierza)

Stanisława Stefanowicz (KWW Koalicja Obywatelska) - info

Krzysztof Wieczorek (KW Platforma Obywatelska RP) - info

Bohdan Zdrojewski (KKW SLD Lewica Razem) - info

 

Mapa okręgów wyborczych w Zgierzu:

mapa-okregi-obwody

.