A A A


(fot. Kasia Żurek)

Wyszkoleni w zakresie komunikacji członkowie Stowarzyszenia EZG oraz Redakcji EZG.INFO.PL uczestniczyli w kolejnych warsztatach. Tym razem tematyka dotyczyła kreatywności, analizy potrzeb oraz budowania strategii. Drugie szkolenie w ramach projektu "Ja i moje miasto", które miało miejsce w dniach 16-18 lipca w Grotnikach już za nami!
Trenerkami szkolenia były Ilona Majewska, która pobudzała kreatywność grupy, oraz Justyna Zielińska, która pomagała nam w analizowaniu naszych potrzeb, a także przedstawiała taktyki dobrego planowania i tworzenia strategii działania. W trakcie zajęć mieliśmy okazję stworzyć projekt nowego zwierzęcia, zmodyfikować dotychczas znane sprzęty domowe oraz przedstawić propozycję zorganizowania miejskiej imprezy. Wszyscy wykazali się niesamowitą kreatywnością, której nie powstydziłby się niejeden genetyk czy inżynier.
W niedzielę grupa zanalizowała swoje potrzeby oraz oczekiwania względem środowiska pracy, dzięki czemu może lepiej działać w przyszłości. Ponadto  dowiedzieliśmy się, co jest ważne przy planowaniu nowych przedsięwzięć. W ramach autoanalizy - jako osoby związane ze Stowarzyszeniem - utworzyli śmy postery z wartościami, zasobami oraz innowacyjnymi cechami, które charakteryzują Stowarzyszenie Inicjatyw Obywatelskich EZG.
Ze smutkiem musieliśmy opuścić ośrodek szkoleniowy, jednak mamy nadzieję, że już niedługo odbędą się kolejne szkolenia, dzięki którym będziemy mogli się dowiedzieć wielu ważnych i przydatnych w naszych działaniach informacji i metod postępowania.
A póki co zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z obu szkoleń.
.