A A A

Królewna Śnieżka29 maja 2012 r. w Kolegium Nauczycielskim, z okazji "Tygodnia Korczaka" odbyło się przedstawienie "Królewna Śnieżka i krasnoludki". W spektaklu udział wzięły władze Zgierza oraz miejscy radni.

W roli Śnieżki wystąpiła wiceprezydent Bogumiła Kapusta, Rycerza zagrała prezydent Iwona Wieczorek, Wilka - wiceprezydent Grzegorz Leśniewicz, a Czarownicę - sekretarz miasta Anna Majewska. W roli krasnoludków wystąpili - radni Justyna Zielińska i Michał Pilarski, Przewodniczący Rady Miasta Zgierza Jarosław Komorowski oraz naczelnik promocji Tomasz Zgierski. Autorką scenariusza i reżyserem przedstawienia była Elżbieta Gorzka-Kmieć.

Mimo niewielu prób wszystko udało się świetnie. Rozbawiona publiczność żywo reagowała, co chwilę słychać było wybuchy śmiechu, gdy kolejne postacie bajki pojawiały się na scenie. Aktorzy nie mieli większych problemów z zapamiętaniem tekstu. Wykazali się także dużym poczuciem humoru oraz ogromnym dystansem do siebie. Za co po zakończeniu przedstawienie nagrodzeni zostali gromkimi brawami.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia: FOTOGALERIA

źródło: miasto.zgierz.pl

.