A A A

 

Starostwo powiatowe zaprasza mieszkańców powiatu zgierskiego do sięgnięcia po pierwszy numer bezpłatnego Miesięcznika Promocyjno-Informacyjnego Powiatu Zgierskiego "PULS POWIATU". 10 tysięcy egzemplarzy gazety 26 kwietnia trafiło do 200 punktów dystrybucji rozsianych po całym powiecie.

Miesięcznik powiatu będzie dostępny we wszystkich urzędach, w wielu przychodniach zdrowia, sklepach, bankach, bibliotekach a także parafiach. W tym numerze można przeczytać o tym, jaką pomoc oferuje bezrobotnym Powiatowy Urząd Pracy i poznać historie osób, które z powodzeniem z niej skorzystały. Dowiecie się Państwo także z jakich dotacji mogą skorzystać osoby prowadzące własny biznes, lub te, które dopiero przymierzają się do rozpoczęcia działalności gospodarczej, a także gdzie w powiecie można otrzymać fachową pomoc i poradę w tym zakresie. Ponadto Powiatowy Rzecznik Konsumentów radzi, na co zwracać uwagę podczas zakupów, bądź zawierania umów, by nie popaść w tarapaty. W najnowszym "PULSIE POWIATU" przedstawiamy też bogatą ofertę szkół ponadgimnazjalnych działających na naszym terenie, a także zachęcamy do wzięcia udziału w majowym wyścigu rowerowym "Tour de Powiat".

Dla tych z Państwa, którzy nie będą mieć okazji przeczytać gazety papierowej, zamieszczamy link do "PULSU POWIATU" online.

Źródło: Małgorzata Tomczuk, Starostwo Powiatowe w Zgierzu

.