A A A

ZGIERZ

10 czerwca w godz. 10:00-14:00 na placu Jana Pawła II odbędzie się piknik projektów IV edycji Zgierskiego Budżetu Obywatelskiego. Tego samego dnia rozpocznie się głosowanie, które potrwa do 25 czerwca.

Comments ()

Trwa systematyczne dogaszanie pogorzeliska na terenie "Boruty". Zakończenie akcji gaśniczej planuje się na środę rano.

Comments ()

Zakończyła się weryfikacja formalna wniosków do budżetu obywatelskiego - pozytywnie oceniono 32 wnioski. Pełna pula środków wyniesie 850 tys. zł - głosowanie rozpocznie się 10 czerwca podczas Pikniku Budżetu Obywatelskiego.

Comments ()

Władze miasta i powiatu zgierskiego informują, że placówki oświatowe na terenie Zgierza w dniach 28-30 maja będą pracować w normalnym trybie. Akcja gaszenia pożaru na terenie dawnych zakładów "Boruta" idzie zgodnie z planem, poprawia się również stan powietrza.

Comments ()

Trwa gaszenie składowiska odpadów z tworzyw sztucznych na terenie dawnego zakładu Boruta przy ul. Kwasowej i Energetyków w Zgierzu. Akcja może potrwać nawet do czwartku.

Comments ()

Zakład Kształcenia Nauczycieli w Zgierzu obchodzi w tym roku 100-lecie swojego istnienia. Z tej okazji w dniach 13-20 maja przy ul. 3 Maja 46a odbędzie się cykl wydarzeń, konferencji i spotkań upamiętniających tę rocznicę.

Comments ()

Do 30 kwietnia rozliczamy PIT za 2017 rok. Jak co roku podatnicy mogą przekazać 1% swojego podatku organizacjom pożytku publicznego. Nie jest to żadne dodatkowe obciążenie, a może pomóc w funkcjonowaniu wielu stowarzyszeniom i fundacjom. Zachęcamy do przekazywania swojego 1 procenta zgierskim organizacjom!

Comments ()

Znane są szczegóły IV edycji Zgierskiego Budżetu Obywatelskiego. Nabór wniosków ruszy 12 kwietnia i potrwa do 2 maja, a głosowanie odbędzie się w czerwcu. Pełna pula środków wyniesie 850 tys. zł.

Comments ()

Podkategorie

.