WŁĄCZ RADIO EZG!

POSŁUCHAJ:

ezglogo2

 

Aktualnie nadajemy:

winamp mediap

real

A A A

zgierzmatalent

Zapraszamy do udziału w konkursie "Zgierz Ma Talent"! 16 czerwca na jednej scenie zaprezentuje się ok. 20 utalentowanych młodych zgierzan i zgierzanek. Na najlepszych czekają nagrody - bony artystyczne na rozwój twórczości nawet do 500 zł!

Do konkursu mogą zgłaszać się osoby indywidualne, mieszkające w Zgierzu lub uczące się w szkołach publicznych lub społecznych na terenie Zgierza w wieku 13-20 lat (roczniki 1998-2005). Formularze zgłoszeniowe (w formie skanu) należy przesłać mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 25 maja 2018 r. O zakwalifikowaniu do Konkursu decyduje kolejność zgłoszeń oraz treść formularzy zgłoszeniowych, w tym rekomendacji ze strony instruktora kulturalnego, nauczyciela przedmiotu artystycznego lub ośrodka/domu kultury.

Występy oceniać będzie 3-osobowe Jury oraz zgromadzona podczas konkursu Publiczność. Trojgu laureatów oraz dwóm osobom wyróżnionym przyznane zostaną nagrody w postaci bonów artystycznych na zakupy rzeczowe od 100 do 500 zł.

Masz talent? Przeczytaj Regulamin Konkursu, wypełnij formularz zgłoszeniowy i prześlij go na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 25 maja!

Konkurs odbywa się w ramach projektu Zgierska Fabryka Talentów realizowanego przez Stowarzyszenie EZG dzięki dofinansowaniu z budżetu Miasta Zgierza.

.