A A A

rada miasta

W ramach akcji "Masz Głos" przesłaliśmy do zgierskich radnych prośbę o wypełnienie ankiety, w której mogą podsumować kadencję 2014-2018 na jej półmetku oraz opisać swoje działania oraz plany na kolejne dwa lata. Przedstawiamy odpowiedzi przekazane przez nam radnych w formie pisemnej lub elektronicznej.

Zgierscy radni i radne zostali zapytani o inicjatywy, sprawy i tematy, które bezpośrednio zainicjowali lub włączyli się ich monitorowanie i realizację. Odpowiedzi dotyczą zarówno kwestii ogólnomiejskich, jak i tych o charakterze osiedlowym bądź tematycznym - ze względu na uczestnictwo w poszczególnych komisjach.

W ankiecie pojawiła się także prośba o przedstawienie najważniejszych spraw poruszanych przez mieszkańców i mieszkanki na dyżurach radnych lub w innej formie kontaktu. Radni i radne ocenili także swoją współpracę z radą osiedla z terenu swojego okręgu wyborczego oraz z prezydentem Przemysławem Staniszewskim. Zaproponowali także pomysły na usprawnienie funkcjonowania Rady Miasta oraz wzmocnienie kontaktu ze społecznością lokalną.

Redakcja nie ingerowała w treść odpowiedzi udzielonych przez radnych.

 

Na nasze ankiety odpowiedzieli do tej pory: Jakub Filipowicz, Marek Hiliński, Tomasz Kupis, Henryka Piekut, Jakub Pyrzanowski, Beata Świątczak. Dziękujemy za poświęcony czas!

Na odpowiedź od pozostałych radnych czekamy do końca lutego. Zachęcamy do kontaktu mailowego Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Jesteście ciekawi/ciekawe odpowiedzi radnych ze swojego okręgu? Poproście ich o wypełnienie ankiety!

 

Ankiety dostępne są po rozwinięciu strony poprzez kliknięcie na nazwisko radnego w prawym górnym rogu artykułu. 

.