A A A

zgierscyfabrykanci gra

Ruszamy z przedsprzedażą historyczno-ekonomicznej gry planszowej "Zgierscy Fabrykanci". To autorska gra poświęcona przemysłowo-włókienniczej historii Zgierza w XIX i XX wieku. Została opracowana przez Stowarzyszenie EZG i Muzeum Miasta Zgierza przy wsparciu Koła Gier Planszowych przy MOK, a jej wykonaniem zajmuje się Scale Model Warehouse.

Wcielając się w rolę lokalnych tkackich potentatów możecie rywalizować o najlepsze zlecenia, rozwijać swoje fabryki i budować włókiennicze imperium. Gra powstała w ramach projektu dofinansowanego z programu "Patriotyzm Jutra" ze środków Muzeum Historii Polski w Warszawie oraz dzięki dotacji z Wydziału Edukacji i Młodzieży Urzędu Miasta Zgierza.

Jeśli jesteście zainteresowani/zainteresowane jej zdobyciem, poniżej kilka ważnych informacji:

Kwota jednostkowa gry: 75 zł brutto*
(dodatkowo możliwe koszty przesyłki dla osób spoza Zgierza)
* Koszt wykonania 1 gry przy założonym nakładzie. Grę sprzedajemy w ramach działalności odpłatnej, a więc cały zarobek wydajemy na koszt produkcji - w porozumieniu z grantodawcą projektu "Zgierscy Fabrykanci", Muzeum Historii Polski. Gry nie kupicie w żadnym sklepie!

Zasady zamówienia:
1. Prosimy przesłać na mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zgłoszenie zamówienia gry, w tym liczbę egzemplarzy oraz adres do korespondencji.
2. Otrzymacie od nas potwierdzenia o przyjęciu zamówienia, później także o otrzymaniu wpłaty.
4. Wpłacacie kwotę 75 zł na konto 52 2030 0045 1110 0000 0222 2700 - Stowarzyszenie EZG, 95-100 Zgierz, ul. Długa 15, koniecznie (!) w tytule wpisując: GRA PLANSZOWA ZGIERSCY FABRYKANCI.
5. Grę otrzymacie osobiście lub pocztowo po potwierdzeniu wpłaty i ustaleniu szczegółów przekazania gry.

Wszelkie pytania, prośby, komentarze prosimy kierować przez Facebook lub mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

.