A A A

 

Ruszył program "Szkółki Piłkarskie NIVEA". Dzięki niemu 100 szkół podstawowych lub dziecięcych klubów piłkarskich w całej Polsce, trenujących piłkę nożną z dziećmi w wieku 7-13 lat, otrzyma najwyższej klasy program treningowy oraz sprzęt sportowy. Aby zapewnić najwyższy standard i wartość merytoryczną szkoleń, w charakterze partnera NIVEA zaprosiła do współpracy jedną z najlepszych szkółek piłkarskich na świecie – Akademię Ajax Amsterdam. Udiał w tym programie bierze klub Włókniarza Zgierz.

Głosowanie rozpoczęło się 1 marca 2012. Aby wziąć w nim udział należy zarejestrować się z w serwisie wypełniając formularz. Głosy można oddawać codziennie do 17 czerwca 2012 r. W ramach głosownia zostanie wyłonionych 100 zwycięskich szkół/klubów w czterech terminach, po 25 w każdym z nich.

Głos na Włókniarza należy oddawać pod adresem:www.szkolkinivea.pl/nursery/722.html

Poszczególne tury głosowania kończą się:

I - 06.05.2012; II - 20.05.2012; III - 03.06.2012; IV - 17.06.2012.

Wyniki zostaną ogłoszone w dzień po zakończeniu każdej z tur głosowania.

Zwycięskie szkoły/kluby wyłonione w danej turze nie biorą udziału w dalszym głosowaniu. Oddane głosy sumują się przez cały okres głosowania, które kończy się 17 czerwca 2012 r.

Sto szkół/klub, które zdobędą największą liczbę punktów w głosowaniu internautów, zostanie objętych patronatem Szkółek Piłkarskich NIVEA i otrzyma dostęp do wersji on-line programu szkoleniowego Akademii Ajax Amsterdam. Otrzymają one także sprzęt sportowy.

10 najlepszych szkółek z programu zostanie zaproszonych do udziału w Turnieju Szkółek Piłkarskich NIVEA w czerwcu 2013 r. Sześć zwycięskich drużyn turnieju wraz z trenerami wyjedzie na letni obóz szkoleniowy Akademii Ajax do Amsterdamu.

.