WŁĄCZ RADIO EZG!

POSŁUCHAJ:

ezglogo2

 

Aktualnie nadajemy:

winamp mediap

real

A A A

ZKS Włókniarz Zgierz zaprasza na halowy turniej piłki nożnej Włókniarz Cup 2012 roczników 2004 i młodszych. Odbędzie się on 7 stycznia 2012 roku w godz. 9.00 do 16.00 na hali MOSIR w Zgierzu ul.Wschodnia 2. Na turnieju pojawią się również zawodnicy pierwszej drużyny Widzewa Łódź oraz były reprezentant kraju Tomasz Hajto.

Wstęp wolny. 


GRUPA „A” 

  • A1-Włókniarz I Zgierz,
  • A2-SMS II Łódź,
  • A3-Akademia Futbolu Łódź,
  • A4-PTC Pabianice,
  • A5-Warta Sieradz

GRUPA „B” 

  • B1-Włókniarz II Zgierz 
  • B2-SMS I Łódź 
  • B3-Widzew Łódź
  • B4-Pogoń Ekolog Zduńska Wola 
  • B5-ARPiT Koluszki

Terminarz halowego turnieju Włókniarz Cup 2012:

  • Mecz nr 1 - 9:00 - Włókniarz I Zgierz-SMS II Łódź 
  • Mecz nr 2 - 9:15 - Włókniarz II Zgierz-SMS I Łódź 
  • Mecz nr 3-9:30-Akademia Futbolu Łódź-PTC Pabianice 
  • Mecz nr 4-9:45-Widzew Łódź-Pogoń Ekolog Zd.Wola 
  • Mecz nr 5-10:00-Warta Sieradz-SMS II Łódź 
  • Mecz nr 6-10:15-ARPiT Koluszki-SMS I Łódź 
  • Mecz nr 7-10:30-Włókniarz I Zgierz-PTC Pabianice 
  • Mecz nr 8-10:45-Włókniarz II Zgierz-Pogoń Ekolog Zd.Wola
  • Mecz nr 9-11:00-Akademia Futbolu Łódź-Warta Sieradz 
  • Mecz nr 10-11:15-Widzew Łódź-ARPiT Koluszki 
  • Mecz nr 11-11:30-SMS II Łódź-PTC Pabianice
  • Mecz nr 12-11:45-SMS I Łódź-Pogoń Ekolog Zd.Wola 
  • Mecz nr 13-12:00-Włókniarz I Zgierz-Warta Sieradz 
  • Mecz nr 14-12:15-Włókniarz II Zgierz-ARPiT Koluszki 
  • Mecz nr 15-12:30-Akademia Futbolu-SMS II Łódź 
  • Mecz nr 16-12:45-Widzew Łódź-SMS I Łódź 
  • Mecz nr 17-13:00-PTC Pabianice-Warta Sieradz
  • Mecz nr 18-13:15-Pogoń Ekolog Zd.Wola-ARPiT Koluszki 
  • Mecz nr 19-13:30-Włókniarz I Zgierz-Akademia Futbolu Łódź 
  • Mecz nr 20-13:45-Włókniarz II Zgierz-Widzew Łódź 
  • 13:55 - Przerwa organizacyjna 
  • Mecz nr 21-14:10-Miejsce 5 grupa „A”-Miejsce 5 grupa „B”-mecz o 9 miejsce w turnieju 
  • Mecz nr 22-14:25-Miejsce 4 grupa „A”-Miejsce 4 grupa „B”-mecz o 7 miejsce w turnieju 
  • Mecz nr 23-14:40-Miejsce I grupa „A”-Miejsce II grupa „B”-półfinał 
  • Mecz nr 24-14:55-Miejsce II grupa „B”-Miejsce I grupa „B”-półfinał 
  • Mecz nr 25-15:10-Miejsce 3 grupa „A”-Miejsce 3 grupa „B”-mecz o 5 miejsce w turnieju 
  • Mecz nr 26-15:25-Przegrany meczu nr.23-Przegrany meczu nr.24-mecz o 3 miejsce w turnieju
  • Mecz nr 27-15:40-Zwycięzca meczu nr.23-Zwycięzca meczu nr.24-mecz o 1 miejsce w turnieju 
  • 16:00-Zakończenie turnieju

 

EZG.INFO.PL jest jednym z patronów medialnych turnieju. Zachęcamy do kibicowania młodym zawodnikom!

Więcej informacji znaleźć można na stronie: wlokniarzzgierz2004-06.futbolowo.pl

.